רוני ליקוורניק (צילום: שרון צור)

חבר מועצת העיר רוני ליקוורניק יתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר, כדי להמשיך לדבריו בעשייה הציבורית.

ליקוורניק, שנולד וגדל בנצרת עילית, נכנס לפני ארבע שנים לראשונה למועצת העיר ולעשייה הפוליטית והציבורית מטעם סיעת 'עורי עיר' של ראש העירייה לשעבר, שמעון גפסו. כיום משמש ליקוורניק בתפקידי מפתח במועצה, כיו"ר הקואליציה וכיו"ר ועדות חשובות, כמו ועדת המכרזים והוועדה לתכנון ולבנייה.

“אני מתכוון להתמודד כי אני רוצה להמשיך בעשייה שלי, להמשיך לתרום לעיר. יש כיום עשייה עצומה במועצת העיר וזה מרגש מאוד", אמר ליקוורניק. "כולנו נותנים כתף כדי לקדם את העיר, בניגוד למה שהיה בעבר. אני נפעם ממה שקורה היום. כיום מתחוללת בעיר מהפכה - ואני שמח להיות שותף לה בזכות הוועדות שאני חבר בהן, כמו ועדת המכרזים - שאישרה ללא בעיות מיוחדות את הפעילות המרכזית לחידוש ולשיפוץ הבריכה המחוממת, ועוד מכרזים חשובים לקידום העיר. זו עשייה חשובה עבורי. נראה שאנחנו עומדים ביעד שהוצב לנו".

ליקוורניק, חבר מרכז הליכוד, עדיין לא יודע מטעם איזו סיעה יתמודד בבחירות; לדבריו, החל לקבל לאחרונה הצעות מגורמים פוליטיים המעוניינים שיצטרף אליהם. "יש הצעות, אבל כרגע אני רק מקשיב. אני לא ממהר לצאת בהצהרות מטעם מי אתמודד", אמר - ורמז שאולי לבסוף יתמודד בסיעתו של ראש העירייה, רונן פלוט: "יש בינינו יחסי חברות מצוינים. זו מערכת יחסים מושלמת, מכבדת ופתוחה. רונן לא מתערב בוועדות ואני דואג לעדכן אותו בכל דבר, עד הפרט האחרון".