צילום: שרון צור

ראש עיריית בית שאן רפי בן שטרית פתח רשמית את מערכת הבחירות שלו לראשות העיר בכנס שהתקיים באולם בית הארחה בעיר. בכנס נכחו עשרות פעילים, תומכים ואוהדים.

"השאלה היחידה שכל אחד ואחת מכם וכל תושבי העיר בית שאן צריכים לשאול את עצמם היא האם ממשיכים קדימה או חוזרים אחורה", אמר בן שטרית בנאומו המיוחד, "אני אצא לקרב על חיי העיר הזאת. אני שלם עם עצמי ועם דרכי ויודע כי אמת יש רק אחת. לקראת הבחירות נעבור משכונה לשכונה ומבית לבית עם המסר שלנו. תושבי בית שאן יחליטו בבוא העת האם לתת לנו מנדט להמשך מנהיגות שהביא לעיר רוח חדשה של שינוי ותקווה".

במהלך נאומו מנה בן שטרית את ההישגים של העיר בראשותו בארבע השנים שבהן הוא מכהן בתפקידו. "אין תחום שלא נגענו בו: "חינוך, תעסוקה, רווחה, תרבות וספורט, העצמת נשים", הוא מנה שמות של בתי כנסת וסכומים הנאמדים במאות אלפי שקלים שגויסו לתמיכה בהן, כגון 700.000 שקל לבית הכנסת יוסף חי, 600.000 שקל לבית הכנסת של חב"ד ו 400.000 שקל לבית הכנסת של בני העדה האתיופית. "אני לא מתבייש ולא מתנצל על שיתוף הפעולה שלנו עם מפלגות דתיות. אנחנו גאים ביהדות, במסורת ובמורשת. יש לנו שותפים טובים מאוד בניהול העיר", ציין.