הטבעת שאבדה ונמצאה (צילום: אלבום פרטי)

שירלי אביטל מנצרת עילית לא האמינה כי תזכה לראות שוב את טבעת האירוסין האהובה שלה, שאבדה לה כשבועיים לפני החתונה - אך ביום כלולותיה נכונה לה הפתעה משמחת.

הטבעת היקרה נשמטה ככל הנראה מאצבעה של אביטל כשבילתה יחד עם בעלה בחוף הים, במסגרת צילומי 'טְרַאשׁ דֶה דְרֶס' ("להרוס את השמלה" - ז'אנר צילומי חתונה ב"הפוך־על־הפוך") שנערכו לקראת טקס הכלולות, כדי להיות מוצגים בקליפ בערב המרגש.

"הצטלמנו בחוף בקריות", שחזרה אביטל. "חלק מהצילומים היו על החול וחלק בשפת הים. הכל היה ממש נחמד והאווירה היתה מצוינת. היינו עם שני צלמים ועוד כמה חברים שליוו אותנו. כשסיימנו, קפצנו לאכול משהו בבית קפה סמוך - ופתאום הבחנתי שטבעת האירוסין שלי לא על האצבע".

לטבעת, המשובצת ביהלום חצי־קראט נקי, משמעות רגשית מיוחדת: היא היתה שייכת לאמו של החתן המיועד, אלון, והותאמה למידת אצבעה של הכלה.

"הייתי בשוק. התחלתי לבכות", סיפרה הכלה. "כולנו חזרנו לים, התחלנו לחפש בחוף עם הפנסים של הטלפונים הניידים - ולא מצאנו. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, גם בגלל הערך של הטבעת". בני הזוג פרסמו פוסט מרגש בפייסבוק ובו קראו לכל מי שמבקר בחוף בסביבה שבה נערכו הצילומים - שיפקח עיניים ויחפש את הטבעת.

לבסוף, ממש בבוקר החתונה, קיבלה אביטל שיחת טלפון מרגשת מאשה שסיפרה לה שבתה מצאה את הטבעת. "ביקשתי ממנה לצלם לי את הטבעת, והיא שלחה לי תמונה לנייד. מיד התחלתי לבכות משמחה - זו אכן הייתה הטבעת שלי", סיפרה אביטל בהתרגשות.

כאשר שמעה המוצאת הישרה כי טקס נישואיהם של השניים מתקיים באותו ערב, הגיעה בהפתעה לאולם עם הטבעת והגישה אותה לכלה מיד לאחר החופה. "זו היתה התרגשות גדולה מאוד לכולנו. לא יודעת ממה התרגשתי יותר", אמרה הכלה המאושרת. "הכל השתלב יחד, וטוב שיש אנשים טובים".