צילום: אלבום פרטי

צליל ברזני שוטרת בשיטור העירוני של נצרת עילית הופתעה כשנקראה לקבל דרגת רס"ר בטקס הרמת כוסית שערכה המשטרה לכבוד החג.

ברזני הגיעה עם שאר חבריה, לטקס הרמת כוסית לפסח של תחנת משטרת נצרת עילית יחד עם השיטור העירוני וראש העירייה רונן פלוט. מפקד התחנה סנ"צ משה ויצמן הפתיע אותה כשקרא בשמה וביקש מפלוט וממפקד מרחב העמקים תנ"צ שוקי תחאוכה להעניק לה דרגת רס"ר.

"ידעתי שאני אמורה לקבל את הדרגה במערכת, אבל לא שיערתי שזה יקרה בטקס הרמת הכוסית לחג", סיפרה ברזני בהתרגשות.  הרס"רית הטרייה ניצלה מ"זובור" בגלל אלמנט ההפתעה, אבל בשיטור העירוני ידעו לספר על תרומתה למערך הביטחון וציינו כמה מקרים שבהם הייתה שותפה לתפיסת עבריינים והבאתם למעצר. לדוגמה, במקרה שאירע לפני שבועות אחדים, הביאה ברזני, בשיתוף מנהל הפיקוח שמעון ג'נו, ללכידתו של חשוד בשוד תיקים שניסה להימלא על אופנוע אך נתפס בידי השיטור בסיוע יחידת הסיור במשטרה.

"אני מאוד מתרגשת לקבל את הדרגה ערב חג הפסח, חג שמסמל התחדשות והתחלות", אמרה ברזני והודתה לראש העירייה שהיה שותף לסוד ולהענקת הדרגה". 

פלוט בירך את הרסרי"ת החדשה בשיטור העירוני וניצל את ההזדמנות החגיגית לשבח את עבודת הצוות בניהולו של שמעון ג'נו מטעם העירייה והשוטר אילן אוחנה מטעם המשטרה: "שיתוף הפעולה מוכיח את עצמו והתוצאות מדברות בעד עצמן, בחודשים האחרונים נרשמה ירידה חדה באירועי הפשיעה והאלימות בעיר. התושבים מרגישים בטוחים יותר ומגמה זו רק תלך ותתעצם", אמר.