צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

בטקס חלוקת המלגות השנתי המסורתי של מגדל העמק חילקה הרשות מלגות לימודים ל-257 סטודנטים מבני העיר לתואר ראשון ושני ולהנדסאים. את הטקס הנחו הסטודנטיות ליהי נגר ודניאל שניידר, ומי שבירך בשם הסטודנטים היה לידור מלול, סטודנט להנדסת חשמל בטכניון ובוגר מערכת החינוך של העיר

במגדל העמק לומדים כיום 780 סטודנטים, מתוכם קיבלו מלגה עירונית 257 סטודנטים זכאים מלגות של הרשות, עוד כ-60 קיבלו לפני כחודש מלגות פר"ח רשותי מוגדלות בסך 10,000 שקלים לסטודנט והיתר מקבלים מלגות של שנה א' ללימודים ו/או מגורים בפריפריה וכן מקבלי מלגות גדולות אחרות שמציע המרכז לפיתוח הון אנושי-צעירים כגון "אימפקט", "פייס", "עתידים", "שגרירי רוטשילד", "נטועים" ו"בוחרים מחר".

רכזת השכלה גבוהה אינה שפירו אמרה: "היה מרגש כמו כל שנה לפגוש את כל הסטודנטים שהם העוצמה האנושית והאיכותית של מגדל העמק, לאחל להם הצלחה ולהעניק להם מלגה".

בטקס השתתפו בו ראש העיר אלי ברדה, מ"מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר, חבר המועצה דורון אלחרר, מנכ"ל העירייה שלום זוזוט, מנהלת המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים ליאורה אדרי, רכזת השכלה גבוהה אינה שפיר, צוות המרכז לפיתוח הון אנושי-צעירים והסטודנטים מקבלי המלגות.