צילום: שרון צור

יום פתוח יתקיים במכללת נצרת עילית-יזרעאל בו ניתן יהיה להירשם לאחד ממגמות ההנדסה ובהם מכטרוניקה, חשמל, תוכנה-סייבר, תוכנה- תקשורת ואינטרנט, תעשייה וניהול- מערכות ייצור, תעשיה וניהול - שיווק, אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסה אזרחית (בניין), וכן למכינה הטכנולוגית.

 צוות המכללה מוכן ומזומן לקלוט את הסטודנטים הפוטנציאלים המבקשים ללמוד במכללת נצרת עילית יזרעאל ואף הכין לכבודם שי לכל נרשם, וכן הנחה משמעותית של 50% בדמי הרישום.

היום הפתוח הוא עוד הזדמנות לחשוף בפני הסטודנטים הפוטנציאלים את המגמות המובילות והדרושות במשק. פגישה ללא אמצעים עם רכזי המגמות, שיח חופשי עם סטודנטים ובוגרי מגמות המכללה ובעיקר לקבל הצצה לעבר פרויקטים משמעותיים של בוגרי המגמות, תמונה אמיתית על הלימודים האיכותיים ומקצועיים, האווירה המשפחתית והחמה, ולקבל החלטה להצטרף ללימודי הנדסאים, המקצוע הנדרש בתעשייה.

תרצה ריבק מנכ''לית המכללה אמרה: ''אנו פותחים את שערינו לרווחה, זו הזדמנות מצוינת להצטרף להצלחה ללימודי הטכנולוגיה, הנדסאי הוא מקצוע נדרש בתעשייה, מכובד ומוביל, אנחנו במכללה מצפים לכם''.

בנוסף ביום זה בלבד כל מועמד יקבל שי מתנת המשביר לצרכן בקניון נצרת עילית, בקבוק מעוצב לשתייה, 15% על כל מוצרי הספורט ו100 שקל הנחה ברכישת נעלי ספורט, בואו בריצה ליום הפתוח .