חתן מהאזור יפוצה בסכום של 43 אלף שקל, לאחר שבמהלך החופה נפצע כאשר שבר את הכוס. מכתב התביעה שהוגש על ידי בא כוחו, עו"ד יעקב פלדשטיין, נטען כי שברי הזכוכית חדרו לכף רגלו הימנית של החתן (46) וגרמו לו לנזקי גוף. זאת, למרות שנעל נעלי עור אלגנטיות ולא בד.

הכוס היתה עבה ולא עטופה כראוי בנייר כסף. צילום: shutterstock

לטענת עו"ד פלדשטיין, הכוס היתה עבה ולא עטופה כראוי בנייר כסף. כי הכוס ניתנה לחתן על ידי נציג האולם בו התחתן, "אולמי קיסר ים", והחתונה נערכה בחודש מאי 2015.

בכתב התביעה נטען: "מאותו רגע שבו נפגע החתן, הפך האירוע, אשר היה אמור להיות המשמח בחייו, יום חתונתו לו חיכה ועליו חלם כל חייו, לאירוע כואב, מלא סבל, מעציב ומכעיס.

"חברים אשר היו בקדמת החופה והבחינו בתאונה ובדם, לקחו את החתן הצידה והושיבו אותו על ספסל לא רחוק מהחופה. בזהירות חולצה הנעל מכף הרגל, ועם מטפחות ניסו לעצור את הדם, כשסביבו המולה רבה ודאגה מצד אשתו, הוריו ואחיו.

אמבולנס של מד"א הוזמן לאולם ופינה את החתן לבית החולים הלל יפה, שם נמצא כי החתן סובל בין היתר מחתך, ובהרדמה מקומית בוצעה תפירה וחבישה. לאחר כשעתיים חזר לאירוע חתונתו לחגוג (ככל שניתן עם רגל תפורה וחבושה) בשארית הערב שעוד נותר".

התביעה הוגשה נגד האולם וחברת הביטוח, והצדדים הגיעו להסכם פשרה.