חגיגת חוצות בנצרת עילית ביום המשפחה, שמתקיים היום. תמונות משפחתיות של תושבי העיר יככבו לאורך כל היום בשלטי חוצות ובמסכים.

לרגל יום המשפחה פנתה עיריית נצרת עילית אל תושביה בבקשה לא שגרתית וביקשה מהם לשלוח אליה תמונות משפחתיות. בפנייה ציינה העירייה כי התמונות יתפרסמו בשלטי חוצות בעיר ובמסכים. 'תעשו סנד ותהיו סלב', נכתב בפנייה.

צילום: עיריית נצרת עילית

התושבים הגיבו בהתלהבות לפנייה ולמעלה מ-100 תמונות משפחתיות נשלחו באמצעות דף הפייסבוק של העירייה ועוד עשרות נשלחו במייל ובוואטסאפ. התמונות המשפחתיות יעלו היום על  מסכי שילוט החוצות בעיר תחת הסלוגן 'כולנו משפחה'.

"המסכים יפנו את כל המודעות הרגילות לטובת הקמפיין. במשך כל היום נקרין רק את התמונות המשפחתיות של התושבים כשכול הנהגים יוכלו לראות וליהנות מהתמונה המשפחתית הענקית של נצרת עילית", נמסר מהעירייה.

ראש העיר רונן פלוט שיזם את הרעיון הוסיף:  "נצרת עילית היא עיר משפחתית וחג המשפחה הוא הזדמנות להציג לראווה ובגאווה את התמונות היפות באלבום המשפחתי שלנו".

התמונות יוקרנו בצירוף שם המשפחה. "התרגשנו מההיענות הגבוהה של התושבים, משפחות הצטלמו סלפי משפחתי במיוחד בשביל הקמפיין והיו המון שהוציאו תמונות מאירועים משפחתיים: ימי הולדת, ארוחות משפחתיות, טיולים, בר מצווה, לראות את הכל ביחד זאת פשוט חגיגה לעיניים", נמסר מהעירייה.

עוד צוין כי לאור ההיענות הגבוהה העירייה תפיק מאלבום התמונות שנשלחו גם סרטון חגיגי לסיכום הקמפיין.