ברחוב גלעד בנצרת עילית התקבלו לפני מספר ימים מספר תלונות על מוזיקה מחרישת אוזניים. השיטור העירוני הגיע למקום איתר את הדירה והורה לבעלת הדירה, צעירה בשנות ה-20 להפסיק את הרעש המפריע לשאר השכנים במקום.

צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי הצעירה הפסיקה את הרעש ומיד עם עזיבת השוטרים את המקום הפעילה את המוזיקה בעוצמת קול גבוהה ששוב הטרידה את מנוחת השכנים והם הזעיקו את השוטרים פעם נוספת.

בעלת הדירה עוכבה לחקירה בתחנת המשטרה, והרמקולים שהיו בדירה נתפסו.

לפני כשבוע גם התקבלו מספר תלונות במוקד העירייה ומוקד 100 של משטרת ישראל על מוזיקה מחרישת אוזניים הבוקעת מאחת הדירות ברחוב תירוש בנצרת עילית. השיטור העירוני הגיעו למקום איתרו את הדירה הורו לבעל הדירה להפסיק את הרעש.

לאחר מספר דקות הוזעקו השוטרים שוב לאותו רחוב והופתעו לגלות כי המוזיקה בוקעת מאותה דירה בה ביקרו קודם לכן. בעל הדירה בן 32 עוכב לחקירה והרמקולים, המגבר והמחשב שהיו בדירה נתפסו ונלקחו לתחנת משטרת נצרת עילית.

כחלק משיפור השירות לאזרח הוחלט על מתן דגש באכיפת עבירות הפוגעות באיכות החיים של התושבים וביניהם הקמת רעש בדגש על חודשי הקיץ.

משטרת ישראל תמשיך לבצע פעולות אכיפה הכוללות קנסות (320 ש"ח ו720 ש"ח) תפיסה של ציוד הגברה ואפילו חקירה פלילית, למען רווחת האזרח, ומבקשת מהציבור בדגש על הורים לבני נוער לדאוג כי ילדיהם ינהגו על פי חוק ותוך גילוי רגישות לתושבים.