משטרת ישראל הצליחה להחזיר לאזרח שני אופנועי שטח - האחד חדש בשווי 40 אלף שקל והשני ישן בשווי של כ־5,000 שקל - שנגנבו ממנו באזור רמת ישי. המשטרה עצרה חשוד במעשה: תושב רהט בשנות ה־30 לחייו.

צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי לפני כשלושה שבועות הוגשה תלונה בתחנת משטרת מגדל העמק על גניבה של שני אופנועי שטח בשווי כולל של כ־45 אלף שקל שחנו בחניית הבית ברמת ישי. עם הגשת התלונה פתחו השוטרים בחקירה מהירה במטרה לתפוס את אופנועי השטח שנגנבו בטרם ייעלמו מהאזור ולאתר את החשודים במעשה והבאתם לדין.

לאחר חקירה מאומצת הצליחו השוטרים לאתר את האופנוע הישן שנגנב בכפר זרזיר. בעל האופנוע שמח על המציאה, אך עדיין חשש לגורל האופנוע החדש שרק נקנה סמוך למועד הגניבה.

עוד נמסר מהמשטרה כי השוטרים המשיכו בחקירה לאיתור החשודים ובשעות הלילה, לאחר פעילות סמויה, עצר רכב פרטי בכביש 77 כשבתוך הרכב נמצא האופנוע החדש כשהוא מפורק. החשוד, תושב רהט, נעצר ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בנצרת עד ליום רביעי.

צילום: דוברות המשטרה

במשטרה מציינים, כי היא רואה בחומרה עבירות רכוש ופועלת בצורה מהירה ומיידית נגד כל אדם המרשה לעצמו לחדור לשטחו הפרטי של כל אזרח ולפגוע ברכושו ובביטחונו. "שוטרי משטרת ישראל פועלים בנחישות ובמקצועיות תוך הפעלת אמצעים מתקדמים במטרה לתפוס את הגנבים ולהחזיר את הרכוש הגנוב לבעליו במהירות האפשרית" מסרו מהמשטרה, "הפעילות נגד עברייני רכוש בכלל, וגנבי רכב בפרט, מהווה נדבך חשוב ומרכזי בפעילותה של משטרת ישראל במסגרת מאמציה להבטיח את ביטחונם וביטחון רכושם של האזרחים".