צילום: Index Open מצאה שיטה נוחה להתעשר. תושבת נצרת נאשמת בגניבת כסף וחפצים מגברים באמצעות הסחת דעתם בהצעות מגונות. בית המשפט המחוזי האריך את מעצרה לאחר שהתברר שהנאשמת כבר ביצעה מעשים דומים בעבר.

הפרשה האחרונה החלה ב-16 ביולי השנה. האישה הבחינה בגבר ליד מרפאת השיניים שברמת ישי כשהוא סופר כסף, שהיה מיועד למתנה לחתונתה של אחייניתו. לאחר שסיימו שניהם את טיפול השיניים, ביקשה האישה מהגבר כי ייקח אותה במכוניתו למגדל העמק, כאשר הגיעו לצומת מגדל העמק, נשכבה עליו והציעה לו מין אוראלי. תוך כדי ביצוע המעשה גנבה את ארנקו בו היו 1,960 שקל במזומן.

ב 27 ביולי חזרה האישה לסורה וליד כספומט ברמת ישי נתקלה בתושב המקום, שמשך כסף. היא ניגשה אליו וביקשה שיעזור לה עם רכבה הנמצא בחניון הסמוך. כאשר נכנסו לחניון הציעה לו לקיים עמה יחסי מין, וכשסירב להצעתה, נצמדה אליו וגנבה את ארנקו.

כאמור קיבל שופט בית המשפט המחוזי בנצרת בנימין ארבל את ערר המדינה וקבע כי מעצרה יוארך עד תום ההליכים המשפטיים. לאחר שהסתבר כי אין אלה עבירותיה הראשונות וכי בעבר היא כבר הורשעה בעבירות דומות, ונגזרו עליה 18 חודשי מאסר בפועל וכן שני עונשי מאסר על תנאי.

כתב האישום כולל 12 מקרים שונים של עבירות דומות אשר ביצעה האישה, רובם כנגד גברים, פרט למקרה אחד שבו גנבה כספים וכרטיס אשראי מאישה. האישה שוחררה ממאסרה ב-17 לנובמבר 2009 ושמונה חודשים לאחר מכן חזרה וביצעה עבירות זהות לעבירות שבעטיין נאסרה קודם לכן.

השופט ארבל קבע כי הנאשמת לא בחלה בביצוע מעשים מגונים בגופם של גברים ובהצעת הצעות מגונות במספר רב
של מקרים, לשם גזילת רכושם. מספרם הרב של המקרים שבהם ביצעה את העבירות האמורות, מעיד על אופייה המסוכן. לדבריו הוכיחה את עצמה כמי שלא ניתן ליתן בה אמון, באופנים שונים: ראשית, היא הפרה את תנאי השחרור שנקבעו לה כבר בהליך הקודם.

שנית, חזרה על מעשיה הרעים זמן קצר לאחר ששוחררה מבית הכלא . עובדה זו מלמדת על כך שלא הפנימה את הרע שבמעשיה,ועל כך שהיא ממשיכה בדרכה המסוכנת גם עתה. ושלישית, העבירות בוצעו על ידיה, שעה שהיו תלויים ועומדים מעל ראשה עונשי מאסר על תנאי בגין אותן עבירות