תימור רגב, תלמידת תיכון אנה פרנק בקיבוץ סאסא, זכתה בפרס מוזיאון הכט לאומנויות. תימור הציגה עבודה שעסקה בזיקנה וזכתה להציג את עבודותיה במוזיאון.

בתערוכת אמנות של תלמידים מצטיינים ממגמות האמנות של בתי הספר בצפון, שהתקיימה במשכן לאמנויות באוניברסיטת חיפה, נבחרו להציג השנה את יצירותיהם כמחצית מתלמידי מגמת האמנות של בית הספר אנה פרנק בקיבוץ סאסא. העבודות זכו להערכה רבה בשל איכותן.

מידי שנה עורך מוזיאון הכט תחרות אמן מצטיין בין שלוש קטגוריות שונות: חיילים, סטודנטים ותלמידים בוגרים. בקטגורית התלמידים זכתה בפרס היוקרתי של האמן המצטיין לשנת 2010 תימור רגב, תלמידת י"ב במגמת אמנות של בית ספר אנה פרנק, כאמור.


עבודתה של תימור רגב שזיכתה אותה במקום הראשון

עבודותיה של תימור, שזיכו אותה בפרס, עוסקות בנושא הזיקנה. בנימוקיה לבחירת הנושא היא כתבה: "אני רואה בזקנה דבר יקר ערך שצריך לכבד ולהוקיר. יש להאיר פנים למזדקנים, לדאוג להם בחום וללמוד מהם. הבחירה להתעסק בהזדקנות קשורה אצלי ברגש אנושי מכבד, וגם בחשיבות שאני מייחסת לשימור העבר, שימור המקוריות וצורך בגילוי האמת והמקור. ערכים אלו קשורים לעבודה האמנותית".

הפרס מזכה אותה בסכום כספי צנוע ובהצגת עבודותיה במוזיאון. יצוין כי מידי שנה מסיימים את מגמת האמנות בבית הספר אנה פרנק אחוז גבוה מאוד של תלמידים בהצטיינות רבה.