בתום חיפושים ארוכים שנמשכו חודש, נמצאה בסוף השבוע גופתה של ענת צ'ירבנסקי בחוף אמנון בכנרת. מי שמצא את הגופה וסייע לכוחות השיטור הימי למשות אותה מהמים, היה ראש עיריית טבריה לשעבר, בני קרייתי.

לפני כחודש בדיוק, ב-3 בנובמבר, יצאה ענת צ'ירבנסקי מביתה שבנשר ומאז לא שבה או יצרה קשר עם קרוביה. במשך מספר ימים ניסו שני אחיה והוריה לעלות על עקבותיה אך ללא הועיל. ארבעה ימים לאחר היעלמותה הודיעה המשטרה לבני המשטרה כי רכבה, בגדיה וציודה האישי של צ'ירבנסקי נמצא בחוק חוקוק שבטבריה.

מאז החלו חיפושים ארוכים מצד המשפחה והמשטרה, שהתמקדה בעיקר בחיפוש בתוך אגם הכנרת.

לאורך כל החיפושים טענו בני משפחתה של ענת כי המשטרה לא מחפשת את ענת במקומות נוספים, אלא מתמקדת רק בתוך מי הכנרת ובמקביל הקימו חמ"ל וביקשו את עזרת הציבור בחיפוש אחר ענת. במשטרה טענו כי מכתב שהשאירה צ'ירבנסקי, מצביע על כוונותיה לשים קץ לחייה, וכי קיים החשש שהיא נכנסה לתוך המים.

בסוף השבוע תם הסיפור, כאשר גופתה של צ'ירבנסקי נמצאה בחוף אמנון, כאמור. ביום שבת הבחינה קבוצה של תיירים ששטה בכנרת בתוך סירה בגופה הצפה על פני המים. התיירים הזעיקו את כוחות הסיור הימי. ראש עיריית טבריה לשעבר ויו"ר קרן ילדי קק"ל, בני קרייתי, התלווה אליהם.

השוטרים וקרייתי הבחינה בגופה שהייתה במצב ריקבון מתקדם, והלו בניסיונות למשות אותה מהמים. "זה היה מחזה מאוד קשה, וזו הייתה פעולה ארוכה שנמשכה זמן ארוך", סיפר השבוע קרייתי. "כל הפעילות נעשתה בעדינות רבה על מנת לא לפגוע בגופה. לאחר זמן ממושך פינינו אותה לבסיס השיטור של דגניה, ולמקום הגיע צוות מד"א למרות שהמקרה המדובר היה אבוד. הגופה הייתה ללא רוח חיים".

בהמשך פונתה הגופה לזיהוי במעבדה המשפטית לרפואה באבו כביר, אז משפחת צ'ירבנסקי זיהו כי מדובר בענת. "קשה
לנו מאוד לעכל את האסון הנורא". סיפר השבוע האח אלון. "זה היה חודש ארוך ומייסר. כרגע אנו לא רוצים להתעסק בשום דבר מלבד האבל הקשה שנפל על משפחתנו".

ענת צ'ירבנסקי ז"ל הובאה למנוחות בבית העלמין בנשר ביום ראשון השבוע, משפחתה וחבריה ליוו אותה בדרכה האחרונה.