האם הפועל נוף הגליל תהיה הקבוצה הרביעית בליגה הלאומית שמחליפה מאמן? מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם אמר בראיון בתכנית 'היציע הצפוני' ברדיו קול רגע כי הוא לא פוסל זעזוע בעמדת המאמן.

איתי מרדכי וגיל ברעם (צילום: שרון צור)

"הסיפור שלנו שונה מכל הסיפורים על המאמנים שפוטרו", אמר מנכ"ל נוף הגליל גיל ברעם למגישי התכנית נדב מעוז ועופר סולומון, "אצלי אי אפשר לספר סיפורים שהסגל לא מספיק טוב, שהמאמן לא משדר עם ההנהלה ושהשחקנים לא עברו בקרה. מאמן שיושב מולי מחר בשולחן אין לו סיבות מקלות, כמו שלי אין סיבות מקלות. אני יכול לשלוף 700 תירוצים, אבל זה לא המקום שלי. גם מהמאמן אני לא מצפה לסיפורים ותירוצים. יש פה כל מה שאתה רוצה הכל מהכל".

לשאלת עופר סולומון עד מתי הוא יהיה סבלני עם איתי מרדכי אמר ברעם: "אני אשב עם איתי מרדכי ביום ראשון. כמו שאני עושה אחרי כל משחק. לא משהו מיוחד. אני לא נמצא במקום של שימועים או ועדות משמעת. אשמע ממנו מה יש לו להגיד. מה הפתרונות שלו. הקבוצה לא במשברון אלא במשבר עמוק. לקחת נקודה מ-15 אני לא זוכר גם בעונות הגרועות שלנו. צריך לשבת ולבדוק מה הסיבות ואם צריך לעשות שינויים נעשה. אנחנו לא מצהירים לא לפה ולא לשם, אבל אנחנו לא חוששים משינויים. זה עולם הכדורגל".

לשאלת מגישי התכנית נדב מעוז אם במשחק נגד סכנין יעמוד מאמן חדש על הקווים של הקבוצה אמר ברעם: "אני לא יודע להגיד לך. אני לא פוסל שום דבר. אני לא שולף שום דבר מהמותן. אני לא יוצא בהתחייבויות. מאמנים שמתחילים עונה צריכים לסיים עונה. קבוצה שמפטרת מאמן זה כישלון של ההנהלה. הרי היא מינתה אותו הוא לא הגיע מהשמים. יש לנו הסכם מצוין עם מכבי חיפה, יש לנו שיתוף פעולה טוב עם מכבי חיפה, אבל מעולם חיפה לא כפתה עלינו מאמן או קבעה לנו את זהות המאמן. זה בכלל לא שם. המאמן החדש לא חייב להיות שייך למכבי חיפה. נוף הגליל צריכה לעשות מה שטוב לה".