הפועל נצרת עילית מוליכה את הליגה הלאומית כבר תקופה ארוכה וכרגע היא המועמדת המובילה לעלות ראשונה לליגת העל בתום העונה. ביום שני תארח הקבוצה של 'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן, ירון הוכנבוים - את הפועל מרמורק מהתחתית ואם היא תנצח את המשחק היא תגדיל את הפער מהמקום השלישי לשמונה נקודות.

המאמן ירון הוכנבוים. השיטה יעילה (צילומים: שרון צור)

אומרים שהמספרים מדברים בעד עצמן ואכן המספרים מדברים ומלמדים מדוע הקבוצה של 'הטריו' מוליכה את הליגה הלאומית.

ב-11 משחקי הקבוצה בסיבוב השני ספגה נצרת עילית שישה שערים בלבד – נתון מדהים לכל הדעות. לשם השוואה, הפועל כפר סבא שבמקום השני ספגה ב-11 משחקים תשעה שערים. אם נוסיף את ההפסד שלה אתמול להפועל פתח תקווה, אזי ב-12 משחקים היא ספגה 11 שערים.

המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם. עונת שיא

העובדה שנצרת עילית ספגה מעט שערים מלמדת על היציבות של משחק ההגנה הכללי של הקבוצה, יכולתם הגבוהה של שחקני ההגנה ובראשם אלון נצר וליעד אלמליח ויעילותה של שיטת המשחק עם שלושה בלמים.

בסיבוב השני צברה הקבוצה 22 נקודות, בהחלט קצב צבירת נקודות של קבוצה שהמטרה שלה אחת – אליפות הליגה הלאומית.

כמה שערי זכות כבשה נצרת עילית בסיבוב השני?  14 שערים זכות, אבל ב-11 המשחקים הראשונים בסיבוב הראשון כבשה נצרת עילית 17 שערים.

גיא דיין. שחקן הכרעה

יובל אבידור. שובר שיוויון

אלון נצר. מעוז ההגנה

המאזן של הקבוצה בסיבוב השני גם כן מרשים: ארבע תוצאות תיקו, שישה ניצחונות והפסד בודד אחד בחוץ להפועל פתח תקווה.

מי כבש לנצרת עילית ב-11 משחקי הסיבוב השני? גיא דיין חמישה שערים, יובל אבידור חמישה שערים, אוהד רבינוביץ שני שערים, אלון נצר שער אחד וחוליו סזאר שער אחד. המספרים האלה מלמדים שהבחירה להחתים את אבידור היתה פשוט 'בינגו'. החלוץ שהגיע מהפועל רמת גן ייצר משוואה מנצחת עבור נצרת עילית ולמעשה הוא הוסיף להתקפה של הקבוצה מ'גרין' איכות של ליגת העל.