שוער הפועל נצרת עילית אבי אבגי יפתח מחר, שני, בהרכב הקבוצה במשחקה הביתי נגד הפועל עכו. אבגי נפצע בברך רגל ימין בסיום המשחק נגד הפועל פתח תקווה והיה חשש כבד שמא לא יהיה כשיר למשחק נגד עכו.

אבי אבגי (צילום: שרון צור)

במהלך השבוע עבר אבגי בדיקות שהצביעו כי אין מדובר בפציעה חמורה. אתמול, מוצאי שבת, חזר אבגי להתאמן והבוקר (יום ראשון) ערך אימון מלא ולפיכך הוא כשיר לשחק.

השוער בן ה-40 של מוליכת הליגה הלאומית נמצא בכושר מצוין העונה והוא אחד הגורמים המשמעותיים בהתמודדות של הקבוצה על עלייה לליגת העל. יחד עם העבודה המשותפת עם מאמן השוערים הבכיר בארץ, אריק שמואלי, וכמובן העבודה באימונים עם שגיא מלול, שוער המשנה, אבגי מציג עונה אישית שעוד שנים תיזכר לטובה.  

יש לציין כי הפיזותרפיסט של הקבוצה תאופיק יחיא טיפל בו בימים האחרונים על מנת להכשיר אותו למשחק.

בהודעה שיצאה הבוקר מהקבוצה אמר המגן השמאלי אלי בלילתי לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק חשוב מאוד, נבוא בשיא הנחישות במטרה להשאיר את הנקודות בבית ולהמשיך לשמור על המקום הראשון. אנחנו רוצים להיות תלויים אך ורק בעצמנו, נעלה לעשות את המקסימום, הצוות המקצועי הכין אותנו הכי טוב למשחק, כעת הכל תלוי רק בנו".

לרשות המאמן ירון הוכנבוים יעמוד מחר סגל מלא, למעט החלוץ יובל אבידור המורחק. בשורות עכו משחק הבלם אופק פישלר, שעד לפני כחודש היה חלק מהקבוצה.

המשחק יחל בשעה 19:00 ב'גרין'.