הגרעין הקשה של אוהדי הפועל נוף הגליל התייחס היום לאתר 'מיינט העמק' למצבה של הקבוצה, אחרי פתיחת העונה הגרועה - נקודה בחמישה משחקים.

האוהדים חוששים מעונה בתחתית (צילום: שרון צור)האוהדים לא מרוצים, מאוכזבים וחלקם מקווה מאוד שהמנכ"ל גיל ברעם יציל את המצב. "יש לנו מנכ"ל תותח. אנחנו סומכים עליו שידאג שלא נסתבך העונה במאבקי תחתית. עוד הפסד יוביל לתהום שיהיה קשה להתרומם ממנו", אמר יו"ר חוג האוהדים דביר תחמן.

על מצב הקבוצה הוסיף תחמן: "המצב מדאיג מאוד וגרוע מאוד. לא פיללנו לפתיחת עונה כזו. השחקנים לא מחוברים. לא צפינו שנחזור לתחתית. היום אנחנו מועמדים לרדת לליגה א'".

שותפו של תחמן לתפקיד יו"ר חוג האוהדים עוז בן גיגי הוסיף: "המצב לא טוב. ממש על הפנים. אני מודאג מאוד מההמשך. הבעיה העיקרית של הקבוצה הוא משחק ההגנה של כולם".

האוהד הבולט ביציע של הקבוצה הוא שלומי אוסיס, שמיואש מהמצב: "הקבוצה לא מתחברת. המזל שלנו שאשקלון פתחה את העונה עם מינוס תשע נקודות. מרגישים שירון הוכנבוים חסר".

מה הפתרון של הגרעין הקשה של האוהדים למצב הקבוצה? תחמן אמר: "יש לנו סגל טוב והגיע זמן שכולם יתעוררו. יש לנו התקפה טובה, שיכולה לכבוש הרבה שערים. ידענו שתהיה נפילה מהעונה שעברה, אבל לא עד כדי כך".

המנכ"ל גיל ברעם. העיניים נשואות אליו (צילום: שרון צור)

אוסיס מציג פתרון אחר: "מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם לא צריך לחכות. אנחנו לא רוצים שוב להיות במאבקי הישרדות. הליגה הלאומית העונה קשה יותר מעונות קודמות". 

עוז בן גיגי מסכם: "אני לא קובע מתי עושים זעזועים בקבוצה, אבל אם גיל ברעם יחליט לזעזע אין ספק שירון הוכנבוים הכי מתאים לאמן את הקבוצה ולהחזיר אותה למקומה הטבעי בצמרת".