מוליכת הליגה הלאומית הפועל נצרת עילית החמיצה אתמול, יום שישי, הזדמנות לפתוח פער של שמונה נקודות מהמקום השני ו-11 נקודות מהמשחק השלישי. זאת לאחר שסיימה בתיקו 1:1 את משחקה הביתי נגד הפועל רמת גן.

הקבוצה מ'גרין' שוב הציגה משחק התקפי חלש, נטול יצירתיות ואיכות. כל הקו הקדמי של נצרת עילית היה ביום לא טוב, כששוב משחק האגפים והתרגילים ההתקפיים של מעברים מהירים מאגף ימין לאגף שמאל לא באו לידי ביטוי. האם השחקנים לחוצים כי הם רוצים כבר להבטיח את העלייה?.

פדרו פטארצי. לא ישחק במשחק הראשון בפלייאוף (צילום: שרון צור)

קצת מספרים: החלוץ יובל אבידור לא כבש כבר שלושה משחקים והחלוץ חוליו סזאר כבש לראשונה אחרי שבעה משחקים (כבש שער שנבע מטעות קשה של שוער רמת גן). 

לקראת המשחק בשבוע הבא נגד הפועל קטמון/ירושלים רצוי שהצוות המקצועי ירענן חשיבה בכל הקשור לתפקוד של ההתקפה. זאת מכיוון שכל איבוד נקודות בשלב הקריטי הזה של העונה עלול להכניס את הקבוצה ללחץ. נצרת עילית רחוקה פסע מעלייה לליגת העל ורצוי שתבטיח את העלייה מוקדם ככל האפשר, ולא תיגרר עמוק לתוך משחקי הפלייאוף העליון כדי להשלים את המשימה.

נצרת עילית כבשה בזכות בישול נהדר של הקשר ים כהן, שנכנס כמחליף והשתלב מהר מאוד במשחק, ובזכות טעות של שוער רמת גן. טעות שניצל חוליו סזאר כדי לכבוש.

ים כהן. בישול נהדר (צילום: שרון צור)

נקודות האור במשחק היו שלושת הבלמים – יונתן לוי, אלון נצר וליעד אלמליח, שהציגו משחק טוב. למעלה מ-1,000 אוהדים הגיעו למשחק והתאכזבו מהתוצאה. כולם ציפו למשחק טוב, ניצחון והמשך החגיגות.

במשחק אתמול נגד רמת גן ספגו שלושה שחקנים כרטיסים צהובים ולכן הם לא יוכלו לשחק במשחק הראשון בפלייאוף העליון – גיא דיין, פדרו פטארצי והבלם יונתן כהן. לזה יש להוסיף את חסרונו של המגן הימני אחמד קאסום הפצוע ואת העובדה שהחלוץ יובל שאוט עדיין לא כשיר לפתוח בהרכב.

כאמור בשישי הבא ב'טדי' במחזור האחרון של העונה הסדרה תצא נצרת עילית למשחק עונה נגד השנייה בטבלה הפועל 'קטמון' ירושלים. ניצחון ב'טדי' יהיה צעד ענק אל עבר השלמה המשימה ולמעשה יוכל לשלוח את ראשי נצרת עילית לקרר בקבוקי שמפנייה.