בהפועל עפולה מאוכזבים מההפסד להפועל איכסל בתוצאה 0:2 שעצר מומנטום ארוך של הצלחה. המנהל המקצועי פרדי חייט לא מתרגש מההפסד, אבל בהחלט מאוכזב.

"הצגנו את המשחק הכי גרוע מאז שנכנסתי להנהלה. משחק חלש. גם אם המשחק היה נמשך יומיים לא היינו כובשים", אמר המנהל המקצועי פרדי חייט, "יש הרבה הסברים למה שיחקנו רע. אדבר עם יגאל אנטבי על הכל. ההגנה שלנו היתה ביום חלש. שי בן דוד הוא כוח רציני בהגנה והוא היה חסר מאוד".

פרדי חייט (צילום: שרון צור)

הדיבורים על ליגת העל פגעו בקבוצה?

"ממש לא. מה שכן ההפסד הזה ייתן לנו קצת שקט סביב הקבוצה. צריך קודם להשיג מקום בפלייאוף העליון. זה לא נכון לדבר עכשיו על ליגת העל. אם אנחנו נעשה את העבודה שלנו ונהיה קרובים לשם עד הסוף, אז יהיה אפשר לדבר על עלייה".

מה דעתך על זה שסהר בן מנשה לא פותח בהרכב?

"היו לו כמה משחקים לא טובים. הוא נכנס תמיד מחליף ראשון. סהר מצוין הגנתית. בהתקפה הוא צריך להשתפר. יגאל קובע את ההרכב. אני מעריך שסהר יחזור להרכב. אני בטוח שלקראת המשחק הבא יגאל יתקן את מה שצריך לתקן".

מה הפוטנציאל של הקבוצה?

"אני מדבר כרגע רק על מטרה אחת – להשיג את הפלייאוף העליון".

יגאל אנטבי יאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה?

"אם זה יהיה תלוי בי הוא ימשיך. אי אפשר להתווכח עם עובדות. הוא הוכיח את עצמו. יש לו קרדיט ענק ולכן הוא האופציה הראשונה. מאמנים בעלי שמות שהובאו לעפולה לא הביאו את המספרים שיגאל הביא. השחקנים אוהבים אותו מאוד. יש לו חדר הלבשה בריא".

ראש העיר אבי אלקבץ מעורב או מתערב?

"לא מתערב בכלל בקבוצה וגם הוא לא מתכוון להתערב. הוא מנהל עיר לא קבוצה. הוא נתן לעמיר נוי את המפתחות לנהל. הציפיות שלו שהכול ידפוק כמו שצריך".

אבי אלקבץ (צילום: שרון צור)

איך זה להיות מנהל מקצועי?

"הייתי כבר בתפקיד הזה. לא באתי ובניתי קבוצה חדשה או עשיתי מהפכה בסגל. יש הרבה עפולאיים וזה חשוב מאוד. אני מקווה שהם יצליחו לשחק הרבה. גם ראש העיר רוצה לראות כמה שיותר עפולאיים משחקים".

המשחק הבא נגד הפועל נצרת עילית. מה צפוי?

"דרבי. יהיה מעניין. אני מקווה שיגיע הרבה קהל".