אכזבה גדולה נרשמה בהפועל עפולה בעקבות ההפסד ב'דרבי האזורי' להפועל נצרת עילית בתוצאה 2:4. בעיקר בגלל שההפסד פתח פער של ארבע נקודות מהמקום השני, שמוביל לליגת העל.

פרדי חייט (צילום: שרון צור)

המנהל המקצועי של עפולה פרדי חייט סיכם את המשחק ואמר ל'מיינט העמק': "הפסדנו כי היינו נאיביים. המחויבות שלנו במשחק לא היתה מספיק גבוהה. לא נתנו את הדם על המגרש. יחד עם זאת אי אפשר אחרי הפסד או שניים לזרוק את השחקנים לעזאזל. צריך עכשיו לחבק אותם. שוחחתי עם יגאל אנטבי אחרי המשחק ואמרתי לו מה שיש לי להגיד.  יש מה לשפר ואני מקווה שהוא ישפר ויתקן".

האם חייט התרשם ממוליכת הליגה הלאומית הפועל נצרת עילית? לא ממש: "נצרת עילית לא הרשימה אותי. היא לא שיחקה טוב. היא רק עמדה נכון על המגרש. היא עקצה אותנו ארבע פעמים. פשוט ניצלה את ההזדמנויות שהגיעה אליהן. היא בכלל לא תקפה אותנו. בכל מקרה אני רוצה מאוד שהיא תעלה לליגת העל".

ביום שישי תצא עפולה למשחק חוץ קשה נגד בית"ר תל אביב/רמלה, שיתקיים במגרש ברמת השרון. "הדיבורים על ליגת העל עשו נזק. מוקדם היה לדבר על ליגת העל. יש עוד 33 נקודות בקופה. זה המון. עוד לא אמרנו את המילה האחרונה העונה. המטרה כרגע היא לעצור את סחף ההפסדים ולנצח את בית"ר תל אביב/רמלה", אמר חייט.