הפועל עפולה יצאה הבוקר (יום שישי) למחנה אימונים בבולגריה, שימשך 12 ימים ולמעשה יהיה שיא ההכנה של הקבוצה לקראת העונה החדשה. אחר הצהריים, אחרי מנוחה קלה מהטיסה, ערכה הקבוצה אימון ראשון.

אימון ראשון בבולגריה (צילומים: דוברות מועדון הפועל עפולה)

למרות בעיות כלכליות לא פשוטת התעקשה ההנהלה לצאת למחנה האימונים. היא ראתה בו שלב חשוב בהכנה לקראת העונה החדשה, שעל דעת ההנהלה צריכה להיות מוצלחת כמו קודמתה. ההתעקשות על מחנה אימונים היא אמירה של היו"ר עמיר נוי, שמבחינתו הוא העניק לצוות המקצועי את כל התנאים והמעטפת להביא תוצאות.

המאמן פליקס נעים

מאמן השוערים אריק שמואלי

לפיכך, על המאמן פליקס נעים, שבא אחרי עונה מוצלחת מאוד תחת המאמנים אופיר חיים ואחר כך יגאל אנטבי, הוטלה משימה אחת - להביא הצלחה גדולה יותר מהעונה שעברה. כלומר, היו"ר עמיר נוי, המנכ"ל יוסי כהן וחברי הנהלה בני הייק, מיכה סילקו ופרדי חייט, מצפים מנעים שיוביל את הקבוצה להתמודדות על עלייה לליגת העל.  כל תוצאה אחרת תחשב ככישלון. 

הסגל של עפולה שימא למחנה כולל את: רם שטראוס, גל ברזני, חיים איצרין, רועי אלון, גיזי דורבור, מאג'ד, אימרי זייד, ערן אזרד, שנהר מורד, אוהד חזוט, נתנאל גולדמן, אדריאן רוצ'ט, אלמוג שנקור, אפיק כהן, אופק בנון, ג'ק רוזינסקי, יובל שאוט, מתן נחמני ויובל יוסיפוביץ.

מתקן האימונים

מתקן האימונים

יש זמן גם לסנוקר

לנעים ולצוות שלו יש 12 יום להחליט על שיטה, לגבש הרכב, לבחון מי מתאים לרוטציה, מה עוד חסר, לבחון התאמות בין שחקנים וגם להבין מה עוד חסר. על פניו נראה כי לעפולה חסר חלוץ מרכזי. נעים יהיה הרבה יותר חכם אחרי משחק האימון הראשון.

לנעים יש צוות מקצועי מצוין שאם יתייעץ איתו הוא יעזור לו מאוד. שרון כץ הוא מאמן כושר מהטובים שיש, שצבר הרבה ניסיון גם כעוזר מאמן תחת ירון הוכנבוים. יש לו גם הרבה ידע והוא מכיר מצוין את הליגה הלאומית. מאמן השוערים אריק שמואלי גם אחד שעבר הרבה בכדורגל. שמואלי יודע לנתח נכון ומדויק מה קורה בחדר הלבשה ויכולות של שחקנים.

האימון הראשון, שהיה קל, נערך באווירה טובה ומחוייכת. על מחנה האימונים אמר הערב לאתר 'מיינט העמק' אחד השחקנים: "המתקן תענוג".