הפועל נוף הגליל השלימה היום את ההכנות למשחק במסגרת שלב שמינית גמר גביע המדינה נגד מכבי פתח תקוה, שייערך מחר (שלישי) בעילוט. ההערכה היא כי הצוות המקצועי ימשיך עם שיטת שלושת הבלמים. כמו כן צפויים מספר התאמות בהרכב. 

במהלך האימון היום, שנערך בגלבוע, מאמן הקבוצה איתי מרדכי כעס על חוסר האנרגיות והנמרצות של השחקנים וכדי לעורר את האימון הוציא מתרגול שלושה שחקנים, אחד מהם הקשר רועי 'הסביבון' שוקרני ('הסביבון' - מסובב שחקני יריב באמנות של גאון כדורגל). לאחר כמה דקות החזיר את השלושה למשחקון.

רוני ליקוורניק עם גיל ברעם (צילום: שרון צור)

לקראת משחק הגביע אמר יו"ר הקבוצה רוני ליקוורניק: "אנחנו באים לנצח. למרות שיהיה קשה נגד מכבי פתח תקוה, אנחנו רוצים לעבור עוד שלב. גביע המדינה זה בסך הכל חוויה וצריך למצות אותה עד תום".

על התקופה הטובה של הקבוצה הוסיף היו"ר: "הקבוצה אמנם לא משחקת הכי טוב, אבל יש מזל והשחקנים גברים. הם נלחמים על כל כדור. המצב בטבלה צפוף מאוד. יהיה מאבק קשה על הפלייאוף העליון".

בתוך כך, היו"ר רוני ליקוורניק החליט להבהיר סוגייה שעליה מדברים לא מעט בחדר ההלבשה וגם אצל האוהדים - האם הקבוצה מחויבת למכבי חיפה ששחקניה שהושאלו לקבוצה ייפתחו בהרכב? "אין שום התחייבות כזו למכבי חיפה. אין לשחקנים המושאלים שלה שום עדיפות על מקום בהרכב או שהם צריכים לקבל יותר דקות משחקנים אחרים", הבהיר ליקוורניק והוסיף: "מבחינת המועדון - מי שטוב משחק". 

נציגי מנהלת הליגה הגיעו השבוע לביקור בעיר ונפגשו בין היתר עם ראש העיר רונן פלוט, מ"מ אלכס גדלקין, המנכ"ל גיל ברעם והיו"ר ליקוורניק. "ישבנו השבוע עם נציגי המנהלת. כל דבר שרונן ביקש מניר ינקילביץ הוא ענה לו: 'יש לך את גיל, הוא אחד החזקים בכדורגל בצפון'. וזה נכון, גיל הוא אחד האנשים החזקים בכדורגל בצפון".