תלמידי בית הספר היסודי 'נטופה' ושחקני קבוצת הפועל נצרת עילית נטעו הבוקר, חמישי, לרגל ט"ו בשבט את 'היער האדום' - מחווה של העירייה ובית הספר לקבוצת הכדורגל המצליחה.

צילום: דוברות הפועל נצרת עילית

האירוע התקיים במעמד ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, וממלא מקומו אלכס גדלקין, שחקני הפועל נצרת עילית, ראשי המועדון - גיל ברעם, רוני ליקוורניק ורועי כהן - ותלמידים.

אירוע הנטיעות התקיים במסגרת הקשר של הקבוצה עם הקהילה אותו מטפח מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם. אין ספק שהאירוע הזה הוא רגע שיא מיוחד ומרגש בתולדות המועדון.

קבוצת הכדורגל הייצוגית של העיר זוכה לעונה מקצועית מוצלחת ונמצאת במקום השני בליגה הלאומית. במהלך שנותיה של הקבוצה היא הביאה הרבה כבוד לעיר בהצלחות ובהישגים וכן  גידלה מאות ספורטאים, שחלק מהם הצליח ברמות הגבוהות ביותר של הכדורגל בארץ.

צילום: דוברות הפועל נצרת עילית

צילום: דוברות הפועל נצרת עילית

מאז ומתמיד ידע המועדון להתחבר לקהילה ולהיות חלק ממנה. ראשי המועדון לדורותיהם, לרבות המנכ"ל הנוכחי גיל ברעם והיו"ר רוני ליקוורניק, תמיד היו קרובים לאוהדים וידעו להושיט יד לעזרה ולהשתתף בפעילויות להעצמת הכדורגל וערכי הספורט בקרב ילדים ובני נוער.

"נטיעת העץ היום היה אחד הרגעים המרגשים שלי כמאמן", אמר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים, "זה היה אירוע שמסמל בעיניי את עוצמת העם היהודי שמדי שנה ממשיך לנטוע עצים. שאפו ליוזמים ולמארגנים. מקווה שנמשיך לשמח את העיר והאוהדים".