מסע הקסם של הפועל נצרת עילית נמשך. היום, שישי, אחר הצהריים במגרש ברמלה השיגה הקבוצה של המאמן ירון הוכנבוים ניצחון חוץ בתוצאה 1:2 על הפועל מרמורק, שהחליפה השבוע מאמן.

בעקבות הניצחון העפילה החבורה החבולה והפצועה של 'הטריו מגרין' - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבוים - למקום השני בטבלה ולה עכשיו 23 נקודות אחרי 12 משחקים. בשורה התחתונה, לאחר הניצחון היום נצרת עילית היא כבר לא אפיזודה חולפת, אלא היא בעת הזו אחת המועמדות לעלות לליגת העל.

שני השערים של נצרת עילית נכבשו מרגליו של הכוכב הגדול גיא דיין, שעלה לשחק פצוע. את השער הראשון הוא כבש לאחר בעיטת פנדל מושלמת. השער השני נכבש מכחמש מטר לאחר בישול של אחמד קסום. 

הניצחון של נצרת עילית הוא עצום ומוכיח כי ב'גרין' יש קבוצה עם אופי ובעיקר עם מאמן שיודע לנצל את מלוא הפוטנציאל מכל שחקן בסגל שלו. הוכנבוים הוכיח שוב שהוא המאמן הכי טוב היום בליגה הלאומית ואחד המאמנים הטובים היום בכדורגל הישראלי.

יש להדגיש כי למשחק נגד מרמורק הגיעה נצרת עילית בסגל חסר מאוד: ללא החלוצים הפצועים - יובל שאוט, גל קעטבי, יהונתן לוי וחוליו סזאר; והמגן השמאלי אלי בלילתי שקיבל עונש הרחקה לשלושה משחקים.

חוגגים עוד ניצחון (צילומים: יוסי וקנין)

בהרכב פתחו בהתקפה חלוץ קבוצת הנוער עודד צ'וקול, שאמנם לא כבש, אבל השתדל מאוד והמגן הימני אחמד קסום שעבר לשחק כחלוץ שני. בעמדת המגן השמאלי שיחק אוהד חזוט הצעיר ששוב עשה עבודה מצוינת עד שהורחק בעקבות שני כרטיסים צהובים. בעמדת המגן הימני שיחק אופק פישלר שהציג משחק טוב, שהתבטא באחריות ולחימה בלתי מתפשרת.

מי שהצטיין במשחק היה כהרגלו הקשר האחורי פדרו. משחק מצוין היה גם לשני הבלמים אלון נצר וליעד אלמליח. משחק טוב מאוד היה גם לשוער אבי אבגי.

ירון הוכנבוים. המאמן מספר אחת בליגה

גיא דיין. שיחק פצוע

אגב הקשר האחורי איתן וולבלום עלה לשחק פצוע, כמו גיא דיין. החלוץ הצעיר אייל דנין, שחזר מפציעה של כמעט שנה, קיבל דקות ראשונות העונה והשתדל מאוד.

אייל דנין. לא שיחק כשנה

שלומי אסולין. איש המשק מריח עלייה

נצרת עילית יצאה לפגרה בת שבועיים במעמד של אחת הקבוצות הטובות והחזקות העונה בליגה הלאומית. במהלך הימים הקרובים יקבלו השחקנים מנוחה רבה וחלקם טיפולים על מנת לאושש אותם מהמאמץ הגדול מאז תחילת העונה.