הפועל נוף הגליל נמצאת במחנה אימונים בחיפה, שיא ההכנה לקראת עונת המשחקים הבאה 2019/2020. היום הוא יומו השלישי של המחנה, שיסתיים מחר.

אייל מלול (צילום: שרון צור)

אתמול שיחקה הקבוצה משחק הכנה נגד הפועל פתח תקווה שהסתיים בהפסד 1:2. לזכות הקבוצה כבש החלוץ יובל אבידור מבישול של תומר סויסה. הקבוצה שיחקה טוב במשך כ-20 דקות, הציגה יכולת טובה, אך לאחר מכן נחלשה ושיחקה פחות טוב. שחקנים סיפרו לאחר המשחק כי הירידה באיכות המשחק נבעה בעיקר כתוצאה מעייפות ועומס האימונים.

גיא דהן (צילום: שרון צור)

מחר כאמור יסתיים המחנה הקצר בחיפה, שנוהל בצורה מצוינת על ידי מנהל הקבוצה שרון סויסה. אז מה יהיה אפשר לקחת מהמחנה הזה? עוד מוקדם לסכם, אבל בהחלט אפשר לציין את הבלם/מגן שמאלי אייל מלול שהפתיע ביכולת שלו. מלול תופקד כבלם והציג יכולת טובה מאוד, הרשימה גם את הצוות המקצועי וגם את השחקנים. זו גם הסיבה שהוא הוחתם היום לעונה הקרובה.

מלול הוא אחד השחקנים הצעירים שאיתר המנהל המקצועי רועי כהן במהלך הפגרה ותהליך בניית הסגל. עושה הרושם שעד עכשיו המאמן איתי מרדכי ועוזרו מנו הרוניאן התרשמו ממנו לטובה והוא צפוי להשתלב ולקבל הרבה דקות משחק ברוטציה ואפילו להיות שחקן הרכב.

אייל מלול והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: דוברות המועדון)

מי הרשים במחנה? לא מעט שחקנים, אבל על שניים אפשר לשים פוקוס: הראשון, החלוץ תומר סויסה, שהגיע לנוף הגליל אחרי עונה לא טובה בהפועל עפולה. סויסה עושה עד עכשיו רושם כי הוא בא רעב להצליח ושהוא ממוקד במטרה הזו.

השני, גיא דהן, קשר התקפי, שמציג עד עכשיו יכולת טובה ורואים שיש לו פוטנציאל טוב להתפתח ולהיות חלק משמעותי מהרוטציה של מרדכי.