מנכ"ל הפועל עפולה יוסי כהן מצפה לראות היום נגד הפועל פתח תקוה את השחקנים משיגים ניצחון שני ברציפות ואולי גם מצמצמים את הפער מהמקום השני. כהן, שחגג השבוע יום הולדת 34, ניזהר מלהצהיר הצהרות יומרניות, אבל הטבלה לא משקרת ולכולם ברור שעפולה יכולה להפתיע.

יוסי כהן (צילום: שרון צור)

"בעונה הזו גם אם הפועל פתח תקווה תעלה עם כל הורדת הנקודות שהייתה להם אני לא אתפלא", אמר כהן, "בעונה הזו באמת כולם יכולים לעלות, גם נס ציונה וגם רמלה. אז נכון שבעונה כזו אם לא נעלה זה ייחשב לפספוס, אבל שוב מלכתחילה לא הצהרנו על עלייה וכשאין ציפיות אין אכזבות. אני כן חושב שיש לנו סגל מספיק טוב ומוכשר ואם הייתי צריך לבנות עכשיו קבוצה חדשה הייתי לוקח את אותם שחקנים בדיוק בלי להחסיר אף אחד. אלה חבורה של גברים שעולים כל משחק לתת את ה-100%".

אתה חושב שאם היה מאמן יותר מנוסה על הקווים ברגעים המכריעים עפולה יכלה להיות בעמדה טובה יותר לעלייה או שמבחינתכם יגאל אנטבי הוא האיש הנכון למשימה?

"אני חושב שיגאל מוציא את המקסימום מהשחקנים. יגאל עושה עבודה מדהימה וצריך לזכור שזו העונה הראשונה שלו כמאמן בוגרים. הוא הביא אותנו למקום הזה יחד עם העבודה הטובה כמובן של אופיר חיים בתחילת העונה. יגאל הוא מאמן צעיר, רעב וטקטיקן טוב. אני אישית מאוד נהנה מהעבודה שלו".

איזה עפולה נראה היום נגד הפועל פתח-תקווה?

"עפולה שעולה לכל משחק במטרה לנצח ולהעניק למנכ"ל שלה מתנת יום הולדת שזו מבחינתי המתנה הכי גדולה שיכולה להיות עבורי".

מה דעתך על נצרת עילית. כבר יכולים לפתוח את השמפניות?

"זו ליגה מטורפת. שלושה הפסדים חלילה והיא יכולה לנשור מהמקום ה-1. בליגה הזו במיוחד העונה צריך להסתכל ממשחק למשחק. אני יודע שהם לא נחים על זרי הדפנה ודרוכים מאוד בכל משחק בשביל לשמור על המקום שלהם. אני מאוד מקווה שהם יעלו, הם משחקים כדורגל יפה ויש להם סגל טוב. נקווה שבסוף העונה יהיו שתי עולות מהעמק".

אז אין יריבות ביניכם מי הנציגה הבכירה בעמק?

"ממש לא. זה משהו שהתקשורת יצרה. אנחנו ביחסים טובים מאוד עם נצרת עילית. אני חבר טוב של ירון, גיל ורועי ואנחנו עוזרים אחד לשני בכל מה שצריך. ההפך, אשמח אם הם יעלו ואפילו אלך לחגוג איתם את העלייה. אני מבטיח שאם עפולה יעלו את חגיגות הניצחון שלנו אני כבר אעשה בריצה עם חוטיני (צוחק)".