אוהדי הפועל נוף הגליל מאוכזבים מאוד מפתיחת העונה. לא לזה הם ציפו, בטח לאחר השנתיים האחרונות בהן נשמו אוויר פסגות. פתיחת העונה בה השיגה הקבוצה רק נקודה אחת בארבעה משחקים מזכירה להם נשכחות רעות מהעבר, אבל לא רק להם גם למנכ"ל הקבוצה בתשע השנים האחרונות, גיל ברעם.

המנכ"ל גיל ברעם (צילום: אפי שריר)

"זו פתיחת עונה גרועה ביותר. אין ספק שהיא עושה דה-ז'וו כי הייתי כבר בסיפור הזה", אמר המנכ"ל גיל ברעם בראיון מיוחד לאתר 'מיינט העמק', "לא ציפינו לפתיחת עונה כזאת. כמובן שאני לא מתכוון לטאטא שום דבר מתחת לשטיח. נכון שיש סיבות אובייקטיביות, כמו זה שאין מגרשים ואנחנו נודדים בכל הארץ, אבל ידענו את זה מראש. זה לא הפתיע אותנו. לקחנו את זה בחשבון. כאחד שמכיר את הליגה הזאת יש לי סבלנות ואני לא חושב שזה זמן נכון לעשות זעזועים אלא לנסות לחבר את הקבוצה בצורה הכי טובה שאפשר. יש לנו סגל טוב עם הרבה ניסיון, שאני מאמין שלא יתנו לקבוצה להגיע למקומות האלה שוב פעם".

מה לדעתך הבעיה?

"יש כמה בעיות. שחקנים עדיין חושבים שהם נמצאים בעונה שעברה, שדברים הלכו יותר קל. בשביל שיהיה בסדר צריך לעבוד. דווקא במשחק הכי קשה של העונה, כרגע, נגד ראשל"צ אני מאמין שהקבוצה תבוא אחרת לגמרי. כדי לקחת נקודות צריך לעבוד 90 דקות".

טוענים שהקבוצה כבויה.

"מי שמסתכל על הקבוצה מבחוץ רואה שהיא כן. אני מכיר את השחקנים והם לא מביאים את היכולות שלהם לידי ביטוי. הקבוצה נראית כבויה, יש פחות מוטיבציה וגם כל הדברים מסביב. אבל אני עדיין אומר שבסופו של דבר יש הרבה ניסיון בקבוצה. יש לנו הרבה שחקנים שעשו משהו בכדורגל וזה צריך לתת לנו ערך מוסף. לא יכול להיות שהקבוצה שיחקה מצוין במחצית הראשונה נגד מכבי פתח תקוה ופתאום כל זה נעלם בשנייה אחת. זה לא יכול להיות".

הכל בסדר בין המאמן לשחקנים?

"אני חושב שכן. דיברתי עם השחקנים ושמעתי מהם חוות דעת טובה על המאמן והם מבסוטים. אני לא מופתע שדברים לא מסתדרים, אני כן מופתע שיש כל מיני כאלה שבוחרים להעביר ביקורות במקום להיות חלק מהקבוצה ולקחת על עצמם את האחריות".

יום רביעי מסתיימות העברות. צפוי משהו?

"אנחנו סיימנו לצרף עוד שחקנים לסגל. יש לנו סגל מצוין ועד המשחק נגד ראשל"צ נעביר בבקרה גם את המגן הימני עודד אלקיים".