מוליכת הליגה הלאומית הפועל נצרת עילית עשתה ביום שני צעד משמעותי אל עבר המטרה – עלייה לליגת העל. למרות מצבה המעולה בטבלה, שמונה נקודות פער מהמקום השלישי, מנסים במועדון להישאר עם הרגליים על הקרקע.

"אנחנו חיים בתוך חלום ומקווים שהחלום לא ייגמר עד סוף העונה. אני לא חושב שמישהו חלם שנהיה במצב הזה. אני מקווה שנישאר צנועים ונמשיך באותה דרך ולא נבעט בדלי שמילאנו", אמר מנכ"ל הפועל נצרת עילית גיל ברעם בראיון מיוחד לאתר 'מיינט העמק'.

גיל ברעם חוגג עם אוהדים (צילום: שרון צור)

מומחי הליגה הלאומית  טוענים שפער של שמונה נקודות מהמקום השלישי בשלב הזה של העונה צריך להספיק לעלייה.

"אם נגיע עם הפער הזה לתחילת הפלייאוף העליון זה צריך להספיק כי אנחנו קבוצה חזקה. בליגה הזאת הכל יכול להשתנות בשנייה. אני לא זוכר מצב דומה בשנים הקודמות, שכל כך הרבה קבוצות בפלייאוף העליון נלחמו על העלייה. גם הקבוצות שנמצאות עכשיו במקומות שש ושבע עדיין יכולות להלחם על העלייה לליגת העל. כולם במאבק. יש לנו שני משחקים קשים מאוד לפני הפלייאוף - נגד רמת גן שהיא קבוצה איכותית ונגד הפועל קטמון שכל מילה עליה מיותרת".

הסיכויים גבוהים לעלות. צריך כבר להערך, לא?

"נכון להיום אנחנו נערכים רק מבחינת האצטדיון. לא משנה באיזו ליגה נשחק בעונה הבאה, ראש העיר רונן פלוט לקח על עצמו את שדרוג האצטדיון וכשהוא נוגע במשהו זה קורה. לגבי עניינים מקצועיים לא עשינו כלום ואני לא מתכוון לעשות כלום עד שלא אדע באיזו ליגה נשחק בעונה הבאה. אין לי לחץ של זמן כי אני יודע את העבודה. גם קבוצת הנוער נמצאת במאבק על העלייה לליגת העל וגם פה יש היערכות בפני עצמה".

צריך גם לחשוב מי הזמר שישיר את שיר העלייה לליגת העל?

"אם נעלה אני מבטיח לך שאני אשיר את השיר".

מחר מארחת נצרת עילית ב'גרין' את הפועל רמת גן. ברעם מקווה ליציעים מלאים. "אני קורא לכל האוהדים שלנו לבוא וליהנות מהרגעים האלה, ליהנות מהתקופה הזו ולהגיע למשחקים לעודד את הקבוצה. וגם לבוא לעודד את משחקי קבוצת הנוער", אמר ברעם.