הפועל נצרת עילית השלימה את ההכנות למשחק העונה מחר נגד הפועל כפר סבא, שיתקיים באצטדיון 'לויטה'. הקבוצה קיימה הבוקר את האימון האחרון לפני משחק העונה החשוב, שתוצאתו תשפיע באופן דרמטי על סיכויי הקבוצה להעפיל בתום העונה לליגת העל.

גיל ברעם (צילום: שרון צור)

את הקבוצה ילוו מחר, בנוסף לאוהדים שיגיעו ברכבים פרטיים, גם אוטובוס של אוהדים ואוטובוס של שחקני מחלקת הנוער. האוהדים בשיתוף ההנהלה רוצים במשחק החשוב מחר נוכחות משמעותית ביציע.

"המשחק נגד כפר סבא הוא עוד משחק, אבל עם משמעות גדולה. משחק שמסמן דרך. אני לא רוצה לייחס למשחק הזה חשיבות יותר מדי גדולה, אבל ברור לי שכשאגיע למגרש האווירה תשתלט עלי. זה משחק שאם נדע לעבור אותו בצורה הטובה נעשה קפיצת מדרגה".

מבחינת נצרת עילית המטרה להגיע לפלייאוף בעמדה הכי טובה לעלות לליגת העל. "אם נגיע לפלייאוף העליון במקום הראשון זה יהיה הישג חסר תקדים. המטרה עכשיו לשמור על המקום הראשון", הבהיר ברעם, "אנחנו משחקים בליגה קשה. קבוצה מהמקום האחרון יכולה לנצח את הקבוצה מהמקום הראשון. אין ליגה יותר קשה מזו. צריך להתכונן להכל. הרבה קבוצות כמו הפועל רמת גן עדיין לא ויתרו על העונה הזו ושם עדיין חולמים על עלייה, למרות שיש בינינו פער של 10 נקודות. בליגה הזו לפער כזה אין משמעות".