הפועל עפולה השלימה היום את ההכנות לקראת משחק העונה שלה מחר בבית, החל מהשעה 19:00, נגד הפועל אשקלון. בבירת העמק רוצים לנצח את המשחק ובכך להפוך לאחת המועמדות לעלייה לליגת העל.

בעפולה ישנה אווירה טובה לצד אמונה גדולה שאפשר להשיג מהעונה הזו את הבלתי צפוי. התסריט שבעפולה חולמים עליו בשעות אלה הוא אחד: ניצחון שלה וניצחון של נצרת עילית על כפר סבא. אם זה מה שיקרה, תעפיל עפולה למקום השני הטבלה.

יוסי כהן (צילום: שרון צור)

"אנחנו מחזיקים אצבעות לנצרת עילית ומקווים שתנצח את כפר סבא", אמר מנכ"ל הקבוצה יוסי כהן, "אנחנו רוצים שנצרת עילית תצליח. בין שני המועדונים יש חום ואהבה. אני בטוח שגם בנצרת עילית מחזיקים לנו אצבעות והיו רוצים שאנחנו נהיה אלה שנתברג במקום השני".   

על האפשרות שהקבוצה תעלה ליגה העונה אמר כהן: " כספורטאים אנחנו שואפים להשיג את המקום הכי גבוה וזה ליגת העל, אבל יש עוד הרבה משחקים. מוקדם לדבר על עלייה לליגת העל. אסור לנו פתח ציפיות עכשיו".

לקראת המשחק נגד אשקלון, יריבה חזקה ששואפת לעלות לליגת העל, אמר כהן: "השחקנים דרוכים ומרוכזים כמו לפני כל משחק. כולם רוצים להמשיך את התקופה הטובה שלנו בליגה".

מאמן עפולה יגאל אנטבי צפוי לפתוח בהרכב עם אותו הרכב שפתח נגד עירוני רמת השרון. אולי בהחלטה של הרגע האחרון יחליט אנטבי על שינוי אחד.

מי שלא יהיו בסגל למשחק הם: נועם גמון ומרטין אטקינס שהוחלט לשלב אותם החל מהמשחק הבא ואפיק כהן וענר שכטר הפצועים. עידן דוד שהיה פצוע תקופה הארוכה נכלל בסגל

בהנהלת עפולה מעריכים כי לפחות 1,000 אוהדים יגיעו למשחק החשוב. כרטיס מבוגר יעלה 40 שקל וכרטיס ילד 20 משקל.