שלבי ההכרעה בליגה הלאומית מתקרבים ובהפועל נצרת עילית, מוליכת הטבלה, הוחלט לצרף לצוות המקצועי את המאמן המנטלי שי אראל. האחרון יגיע לשני אימונים בשבוע ולמשחק.

שי אראל. יודע לגעת בשחקנים (צילום: ערן יופי כהן)

במהלך השבוע הציע מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים לצרף את אראל לצוות המקצועי ונענה בחיוב מצד המנהל המקצועי רועי כהן ומנכ"ל הקבוצה גיל ברעם. מבחינת 'הטריו' אראל יכול לתרום לא מעט והוא התחיל לעבוד כבר אתמול (שישי).

מעתה אראל יקיים שיחות אישיות עם שחקנים וישמע את דעתם על מעמדם בקבוצה ודברים נוספים. בלי קשר לעבודותו של אראל, הוכנבוים והמנהל המקצועי כהן ימשיכו לקיים שיחות אישיות עם השחקנים.

עיקר עבודתו של אראל כמאמן מנטלי היא הקניית כלים לשחקנים ובכלל לקבוצה להתמודד עם משברים, קטנים וגדולים. יחד עם זאת הוא להביא שחקנים למצב בו הם מצליחים למצות את הפוטנציאל שלהם ומצליחים להגשים את המטרות שלהם.

ירון הוכנבוים ורועי כהן. הגיעו למאני טיים (צילום: שרון צור)

שי אראל מוכר לרבים בזכות זכייתו בתכנית הריאליטי 'הישרדות הפילפינים'. באתר ynet כינו אותו 'השורד הטוב בכל הזמנים'. בנוסף כבר כמה שנים הוא מוביל הרצאה בשם 'לנצח משברים' שזוכה להצלחה גדולה.

בעולם הכדורגל מוכר אראל והוא נחשב למאמן מנטלי מוערך מאוד, שיודע לגעת בשחקנים.

במועדון הביאו שביעות רצון גדולה מהתוצאות אתמול - תוצאת התיקו של הפועל כפר סבא ותוצאת התיקו של הפועל רמת גן. לפיכך, אם נצרת עילית תנצח ביום שני את הפועל עפולה היא תוכל לפתוח פער משמעותי מכפר סבא.