הפועל נוף הגליל תצא מחר למחנה אימונים של ארבעה ימים בחיפה, שיהווה שיא ההכנה לקראת העונה החדשה שתחל בתחילת אוגוסט עם משחקי גביע הטוטו. הקבוצה תתאמן במגרשי אתוס או קצף ותלון במלון הסמוך רויאל גרדן. במהלך המחנה תקיים הקבוצה משחק אימון נגד הפועל פתח תקווה.

המאמן איתי מרדכי (שני מימין). זמן לעבוד קשה (צילום: שרון צור

הקבוצה יוצאת למחנה האימונים עם סגל חסר. ראשית, גיא דיין ואחמד קסום, מהשחקנים הבכירים של הקבוצה, עדיין לא מתאמנים. שנית, עדיין חסרים שחקנים לסגל.

המנהל המקצועי רועי כהן עושה מאמץ גדול בימים האחרונים לאתר בלם בכיר. העניין לא פשוט בכלל בגלל הבעיות הכלכליות של הקבוצה. מגעים עם מספר בלמים פוטנציאליים נעשו, אך ישנם פערים כספיים.

בתוך כך, מחר יחל להתאמן במחנה החלוץ עידן גולן, בוגר מחלקת הנוער של הפועל חיפה, ששיחק בעונה שעברה בהפועל רמת גן. גולן אמור לסגור את תנאיו הכספיים בקבוצה במהלך ימי המחנה.

המאמן איתי מרדכי אמר על ההצטרפות הצפויה של עידן גולן: "הוא שחקן טוב ומוכשר שבהחלט יכול לעזור לנו". 

בקבוצה יצאו מעודדים מהיכולת שהקבוצה הציגה במשחק האימון נגד הפועל אום אל פחם (נערך אתמול), שהראה שיפור משמעותי לעומת המשחק נגד מכבי אחי נצרת. "איתי מרדכי עשה נכון שהמשיך עם השיטה של שלושת הבלמים. אנחנו משתפרים מאוד. ים כהן היה מצוין אתמול, גיא דהן מוכשר מאוד וגם קובי מור היה טוב. כשגיא ואחמד יחזרו זה יראה הרבה יותר טוב", אמר שחקן בקבוצה.

יצוין כי במהלך מחנה האימונים צפוי המאמן מרדכי לתרגל שיטה נוספת: 3-3-4.