הפועל אסי גלבוע מליגה א' והפועל בית שאן מליגה ב' יתאחדו. על כך סוכם היום בפגישה בין נציגי שתי הקבוצות. פרטים אחרונים וניסוח הסכם סופי יתבצע על ידי שני עורכי הדין של הקבוצות בתחילת השבוע.

לירן דניאל (צילום: שרון צור)

היום בבוקר נפגשו הצדדים בבית הקפה 'קפה קפה' בקניון העמקים בעפולה. את בית שאן ייצגו ראש העיר ז'קי לוי, ממלא מקומו ומחזיק תיק הספורט חזי חריב, ראובן בנישתי, מוטי דיין ואילן אבוטבול. את אסי גלבוע ייצגו סבח דניאל ודודי קרה.

בפגישה סוכם איפה ישחקו, שם הקבוצה, מספר חברי ההנהלה ומי יהיה היו"ר. על פי מה שסוכם היום - לבית שאן יהיו שלושה חברי הנהלה לעומת שניים מצד אסי גלבוע. נציגי בית שאן יהיו אילן אבוטבול, מוטי דיין וראובן בנישתי. מצד אסי גלבוע הנציגים יהיו לירן דניאל ואדם נוסף שיבחרו.

אילן אבוטבול (צילום: שרון צור)

לירן דניאל ימשיך לכהן כיו"ר. הקבוצה תתאמן ותשחק באצטדיון בית שאן. שמה של הקבוצה יישאר העונה הפועל אסי גלבוע. רק בעונה הבאה יהיה אפשר להוסיף את השם בית שאן וזה רק גלל סיבה תקנונית של ההתאחדות.

חשוב לציין כי זכרו של אסי דניאל ז"ל יישאר בשם הקבוצה כל עוד האיחוד מתקיים. דבר נוסף, ברגע שההסכם ייחתם הפועל בית שאן מליגה ב' תחדל מלהתקיים. 

רפי בוסקילה (צילום: שרון צור)

לגבי זהות המאמן? הנושא ידון רק אחרי שההסכם ייחתם סופית. אך אין ספק שמי שצריך לאמן את הקבוצה הזו הוא רפי בוסקילה. "רפי זה המאמן שצריך לקחת את האתגר הזה. הוא הכי מתאים וראוי. אין מאמן יותר בכיר ממנו בליגה א' למשימה הזו", אמר כורם בבית שאן. 

ההסכם לא כולל את מחלקות הנוער.