הפועל עפולה חזרה לנצח. היום, שישי, אחר הצהריים היא ניצחה במגרשה הביתי את עירוני ראשל"צ בתוצאה 1:2 משערים של אדריאן רוצ'ט (פנדל) ועידן דוד.

החבורה של המאמן יגאל אנטבי איבדה קצת את הביטחון לאחר שלושה הפסדים רצופים ולא הצליחה להציג משחק איכותי מספיק נגד ראשל"צ החלשה. אין ספק בכלל שהיא יכולה לשחק הרבה יותר טוב, אך מבחינתה הדבר הכי חשוב היה לחזור לנצח.

עידן דוד. בעיטה מושלמת (צילומים: שרון צור)

המאמן אנטבי החזיר להרכב את תומר סויסה, שתופקד כקשר. זה לא משחק שסויסה יזכור עוד הרבה זמן, אבל זה היה מהלך נכון של המאמן -  לנסות להחזיר אותו לכושר משחק ובעיקר להביא אותו חזרה לפוטנציאל הגדול הטמון בו. אם סויסה יתחיל להביא לידי ביטוי את האיכויות שלו, ויש לו לא מעט כאלה, הוא יכול להפוך לשחקן שובר השוויון של עפולה במאני-טיים של העונה.

עפולה כאמור לא הטיבה לשחק וקשה לציין שחקן שהצטיין, אך אי אפשר התעלם משער הניצחון המרהיב של החלוץ עידן דוד. רבים כבר רואים בו כאחד השערים היפים של העונה בליגה הלאומית. כמובן שיש להחמיא לדוד על ביצוע מושלם של בעיטה. יחד עם זאת יש לציין את השוער רון שושן, שבתוצאה 1:1 הדף בעיטת עונשין מ-11 מטר. שושן הוכיח שוב את מומחיותו בהדיפת פנדלים.

תומר סויסה. עפולה צריכה אותו במאני טיים

השוער רון שושן. מומחה לפנדלים

אדריאן רוצ'ט. כבש מהנקודה הלבנה

השורה התחתונה היא שעפולה יצאה מהמשבר וחזרה למרוץ לליגת העל. בבירת העמק מנסים להדוף בשבועיים האחרונים את נושא העלייה, אך הטבלה לא משקרת – היא נמצאת חזק בתמונת ההתמודדות על העלייה. יש עוד הרבה נקודות בקופה ועוד שני משחקים לסיום העונה הסדרה. אם עפולה תחזור להציג את היכולת שהרגילה את אוהדיה עד לפני חודש, היא יכולה בהחלט למצוא את עצמה בעוד כחודש מקררת בקבוקי שמפנייה.

ראש העיר אבי אלקבץ וסגנו שלמה מליחי. לא מחמיצים משחקי בית

נתנאל גולדמן ונועם גמון ביציע

היו"ר עמיר נוי וחבר ההנהלה בני הייק

המנכ"ל יוסי כהן. מרוצה

חבר ההנהלה לשעבר יורם לוי וגור מזרחי. באים לכל משחק בית

כהרגלו, ראש העיר אבי אלקבץ הגיע למשחק כדי לתמוך בקבוצה. הוא בוודאי לא התלהב מרמת המשחק, אך הוא בהחלט מרוצה משלוש הנקודות החשובות. גם סגן ראש העיר שלמה מליחי, שחקן עבר של בית"ר עפולה, נכח ביציע הכבוד (המרפסת). בכלל האחרון מקפיד להגיע העונה למשחקי הבית.

נשיא הקבוצה לשעבר ששי יעקב שקיבל מהיו"ר עמיר נוי הזמנה אישית להגיע למשחק, לא הגיע. מי שכן נצפה ביציע הוא חבר ההנהלה לשעבר יורם לוי.

בשבוע הבא תצא עפולה למשחק חוץ נגד הפועל פתח תקוה.