הוא חוזר. חלוץ הפועל נצרת עילית יובל שאוט, שנפצע בתחילת העונה כשקרע את הרצועה הצולבת, יהיה לראשונה העונה בסגל הקבוצה מחר במשחק החוץ נגד הפועל עפולה.

יובל שאוט (צילום: שרון צור)

בקיץ 2018 הגיע שאוט מעפולה לנצרת עילית על תקן החלוץ הבכיר שיוביל את התקפת הקבוצה. אך באופן טראגי במהלך ההכנות לעונה הוא קרע את הרצועה הצולבת והושבת מפעילות.

אחרי שעבר ניתוח ושיקום ארוך הוא חזר לפני חודש וחצי להתאמן עם הקבוצה וזאת תחת עיניו הפקוחות של הפיזותרפיסט המצוין של המועדון תאופיק יחיא. האחרון טיפל בו במסירות רבה על מנת שיוכל לחזור לשחק בהקדם.

מאז ששאוט החל להתאמן באופן מלא עם הקבוצה מספרים במועדון כי הוא מציג יכולת גבוהה מאוד באימונים והוא ללא ספק יהיה תוספת כוח משמעותית ברגעי ההכרעה של העונה.

תקופה ארוכה ששאוט חיכה לרגע הזה שישוב למגרשים. כזכור הוא הגיע לנצרת עילית מעפולה אחרי שתי עונות בהן היה אחד הכובשים המצטיינים של הליגה הלאומית. 33 שערים הוא כבש בשתי עונות. 

כאמור מחר שאוט חוזר למגרשים והוא צפוי להשתלב במהלך המחצית השנייה, זאת כמובן רק אם המשחק יתפתח בצורה שיאפשר למאמן הקבוצה ירון הוכנבוים לשלב אותו.

שאוט חושב על משחק החזרה שלו כבר הרבה זמן והחלום שלו הוא לכבוש שער כבר במשחק החזרה שלו. אך החלום הגדול שלו באמת, זה שגם יהיה עבורו פיצוי ראוי לסבל שעבר העונה, הוא לכבוש את השער שיעלה את נצרת עילית לליגת העל. 

מחר לפני פתיחת המשחק תקיים עפולה טקס הוקרה לשאוט על תרומתו למועדון.