ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ נפגש הבוקר עם יו"ר הפועל עפולה דני אסולין. הפגישה היתה באווירה טובה ומטרתה היתה לנסות ולהשלים את המהלך להעביר את הקבוצה להנהלה חדשה בראשותו של היו"ר המיועד עמיר נוי. האחרון גם נכח בפגישה.

דני אסולין (צילום: שרון  צור)יורם לוי (צילום: שרון צור)

אלקבץ דרש מאסולין לקבל את גובה החובות המדויקים. כמו כן הוא דרש שאם היו חובות מעל מה שיוצהר הם יתחייבו לערוב להם. אלקבץ הסכים לשחרר את הערבויות של הנשיא ששי יעקב.

מי שיזם את הפגישה מאחורי הקלעים הוא חבר ההנהלה יורם לוי יחד עם היו"ר המיועד עמיר נוי. יש לציין כי לוי פעל רבות בשבועיים האחרונים על מנת להגיע למטווה מוסכם על כל הצדדים לטובת הקבוצה והמועדון. "אם לא יורם לוי הקיפאון היה נמשך. מגיע לו שאפו על כך שלקח יוזמה", אמר גורם בעירייה, "מאתמול בערב, חמישי, הוא עשה סדרת טלפונים כדי להפגיש בין דני לאבי".

מהעירייה נמסר כי הפגישה התנהלה באווירה טובה וחברית וסוכם בה על מתווה משותף ומוסכם בו תועבר הקבוצה בהסכמה ותוך רצון לשמור על הקבוצה, שחקניה ואוהדיה.

ראש העיר אבי אלקבץ אמר לאחר הפגישה: " אני מברך את דני אסולין שרואה את טובת הקבוצה מול עיניו ואנו בהחלט רואים בו שותף להמשך. בשבוע הבא יוכרע עתידה של הפועל עפולה".