הפועל עפולה ניצחה היום בבוקר במשחק הכנה את הפועל אום אל פחם, העולה החדשה לליגה הלאומית, בתוצאה 0:1. המשחק התקיים במתקן המטופח והמשודרג בשכונת גבעת המורה.

פליקס נעים (צילום: שרון צור)

מאמן עפולה פליקס נעים פתח עם ההרכב הבא: גל ברזני, גיזי דורבור, אימרי זייד, חיים איצרין, ערן עזרד, אפיק כהן, ג'ק רוזנבוסקי, אוהד חזוט, אדריאון רוצ'ט, יובל שאוט ואליאור סיידר. עפולה שיחקה בשיטה העדיפה על נעים: 1-4-1-4.

עפולה הניעה טוב את הכדורגל ובקצב טוב יחסית לתקופה הזו של העונה. המאמן נעים בסך הכל יכול להיות מרוצה. לזכות עפולה כבש את השער החלוץ העכואי אליאור סיידר. הקשר האחורי נתנאל גולדמן לא שיחק שכן הוא לא היה כשיר. במשחק בחן נעים שני בלמים צעירים. יצוין כי עפולה עדיין חסרה בלם נוסף לסגל וזר.

בעפולה ציינו לאחר המשחק את היכולת שהציג הקשר האחורי אוהד חזוט, כשלדברי השחקנים הוא היה טוב מאוד. חזוט בכלל הוא ההפתעה הגדולה בעפולה בתקופת ההכנה.

הוי"ר עמיר נוי והמנכ"ל יוסי כהן (צילום: שרון צור)

"היה משחק טוב מאוד שלנו. רואים שיש כבר חיבור בין השחקנים, שמחנה האימונים עשה את העבודה. כמובן שיש עוד מה לשפר", אמר היו"ר עמיר נוי שנכח במשחק.

בתוך כך, הנהלת הקבוצה הגישה לבקרה התקציבית את כל המסמכים והערבויות לקראת אישור הקבוצה. כמו כן, בשבוע הבא תחל הקבוצה במכירת המנויים. כפי שפורסם לראשונה באתר 'מיינט העמק' מנוי רגיל יעלה 300 שקל, מנוי ליציע הכבוד 700 שקל ומנוי ליציע הזהב (המרפסת) יעלה 5,000 שקל.