סאם אלישע (צילום: שרון צור)

מאמן הפעל נצרת עילית ירון הוכנבוים מתלבט לקראת המשחק מחר נגד עירוני נשר עם מי לפתוח בחוד ההתקפה במקומו של החלוץ הברזילאי חוליו סזאר: סאם אלישע או עיזאת חלאיילה.

הברזילאי המצטיין של נצרת עילית לא יוכל לשחק מחר במשחק נגד עירוני נשר, שיחל בשעה 19:30, וזאת בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים. לפיכך, הוכנבוים יצטרך להכריע מי מבין שני חלוצי הספסל אלישע או חלאיילה יוכל להשתלב טוב בהרכב הקבוצה, שלאחרונה נמצא בכושר מצויין.

יש לציין כי חלאיילה שב מפציעה ולא התאמן באופן סדיר בתקופה האחרונה ומנגד אלישע, שבקבוצה מאוכזבים עד כה מהיכולת שהציג.

"עדיין לא קיבלנו החלטה, נחליט ביום המשחק", אמר הוכנבוים בהתייחסו לסוגיית החלוץ שיפתח. על ההכנות נגד עירוני נשר, שכבר איבדה עניין בליגה ולמעשה ירדה כבר לליגה א', אמר המאמן: "אמנם נשר במקום האחרון, אבל אנחנו רואים שגם כשהיא מפסידה זה בקושי. צפינו בהם בשני המשחקים האחרונים ואנחנו מודעים לעניין שזה יכול להיות מוקש. השחקנים מבינים עניין ויודעים מה מצפה להם. אנחנו ערוכים בהתאם".

ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)

הכניסה למשחק מחר בנשר תהיה בחינם. הסעה תצא מחר מאצטדיון 'גרין' בשעה 17:45 ובנוסף המועדון יוציא שני אוטובסים מלאים לשחקני מחלקת הנוער.

ההנהלה מצפה לכ-400 אוהדים מנצרת עילית שיבואו לתמוך ולעודד את הקבוצה. ניצחון מחר על נשר, שלושה ימים לפני הפועל תל-אביב, יחזק את מעמדה של נצרת עילית בין שמונה הקבוצות הראשונות לקראת סיום הליגה הסדירה בעוד פחות מחודש.