מאיר כהן (צילום: שרון צור)

השוער מאיר כהן מוריד את הכפפות, עוזב את השער ועובר לעמוד על הקווים כמאמנה החדש של הפועל בית שאן. זאת לאחר ההתפטרות המפתיעה של הצוות המקצועי, קובי דנינו ואורן פלאש. כהן הוא המאמן הרביעי של הקבוצה לאחר איתן טייב, עידן בר-און, שלום לוי והצוות קובי דנינו ואורן פלאש.

"הפועל בית שאן חשובה לי. אני לא רוצה לעזוב ואשאר פה עד סוף העונה. באתי לקבוצה מתוך אהבה", אמר כהן לאחר שהסכים לקחת על עצמו את אימון הקבוצה בעקבות לחצים שהופעלו עלי ומצד ראש העירייה רפי בן שטרית וחברי ההנהלה.

כבר במשחק הבכורה שלו הפסיד כהן 0:1 להפועל הרצליה מהצמרת. יש לציין שמי שיעמוד בשער עד סוף העונה יהי השוער המחליף גבריאל כהן.

מה יעשה כהן אחרת מקודמיו? ימים יגידו. הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום בליגה א' צפון במצב מקצועי קשה מאוד. "אין פה הוקוס פוקוס. אני בא לנסות ולעזור לקבוצה. אנחנו עכשיו לא מסתכלים אם נישאר בליגה או לא, כרגע אנחנו מסתכלים איך אנחנו באים לאימונים ומגיעים לכל משחק במטרה לתת את הכל", הבהיר כהן, "אנחנו נבוא ליהנות מהמשחקים שנשארו לנו. אם יבואו תוצאות טובות -  נשמח. אם לא, נרד ליגה בכבוד".

רוב שחקני בית שאן מעוניינים להשבית את האימונים ולהחרים את המשחקים, אך כהן לפחות כרגע הצליח לשכנע אותם שזה צעד לא נכון. "אני לא חושב שאלה דברים שכרגע יוסיפו לקבוצה. את המאבקים על הכסף אנחנו עושים מבחוץ. ברגע שיהיה כסף השחקנים יקבלו מה שמגיע להם. הם הראשונים שיקבלו", הבטיח כהן, "הכי קל עכשיו לעשות שביתה ולא להופיע למשחקים ולאימונים. הקבוצה תתפרק ומה עשינו בזה? גם השחקנים לא יקבלו את הכסף שלהם כי הקבוצה תתפרק וגם להפועל בית שאן לא מגיע לרדת בצורה כזו".

על קובי דנינו ואורן פלאש אמר כהן: "אני מודה להם מאוד. אני מוריד בפניהם את הכובע. הם באו לכאן וניסו לעזור לקבוצה מתוך אהבה אליה. הם עשו את זה מזמנם החופשי ומכספם האישי. זה לא דבר מובן מאליו".