אופיר חיים (צילום: שרון צור)

אכזבה בהפועל עפולה. הערב סיימה הקבוצה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה הביתי נגד הפועל פתח תקוה. למעשה, זה היה המשחק הרביעי ברציפות שהקבוצה אינה מצליחה לנצח.

עפולה פתחה טוב את המשחק ומי עם לא יובל שאוט כבש לזכותה שער יתרון, אך כבר בתחילת המחצית השנייה היא ספגה שער שיוויון. חניכיו של המאמן אופיר חיים התקשו לייצר מומנטום ורצף של התקפות כדי להכריע את המשחק ולבסוף נאלצו להסתפק רק בנקודה.

"היה משחק טוב. הפועל פתח תקוה סגרה אותנו היטב", אמר לאחר המשחק הנשיא ששי יעקב, "יהיה מאבק צמוד ומעניין על מקום בפלייאוף העליון עד המחזור האחרון".

אז מה עובר על עפולה בחודש האחרון? הסיבה העיקרית לירידה ביכולת היא עומס גדול על השחקנים המובילים. גורמים בקבוצה מודים כי השחקנים עייפים וחלקם אף תשושים מהמאמץ האדיר שהשקיעו מאז החלה העונה. סוגיה זו גם מפנה ביקורת כלפי ההנהלה, שלא דאגה לסגל רחב יותר על מנת לאפשר למאמן רוטציה.

דבר נוסף, שינויים בהרכב כתוצאה מפציעות, החלטות מקצועיות והרחקות של שחקנים. עפולה בניצחונות הגדולים על קטמון, כפר סבא והפועל תל אביב רצה עם אותו הרכב. במשחקים האחרונים בכל משחק יש שינוי אחד לפחות.

יחד עם זאת בקבוצה לא מבינים מדוע חיים לא מחזיר להרכב את המגן השמאלי סהר בן מנשה ומסיט חזרה את דודי טויטו לעמדת קשר שמאלי התקפי (כנף). "כשסהר ודודי שיחקו יחד פירקנו את הליגה", אמרו הערב גורמים בעפולה.

הערב נגד פתח תקוה עשה חיים התאמה חדשה בהרכב שלא ממש הצליחה. הוא ספסל את מרטין מתיאס ובמקומו, לא באותה עמדה כמובן, פתח הקשר אלמוג שנקור.

בשישי יוצאת עפולה למשחק חוץ קשה נגד עירוני ראשל"צ.