אופיר חיים (צילום: שרון צור)

מאמן הפועל עפולה אופיר חיים הורחק ממשחק אחד בפועל בעקבות התנהגות בלתי הולמת כלפי השופט רפעת אלחמולה, ששפט את המשחק נגד הפועל רמת גן בשישי שעבר. כך הוחלט בועדת המשמעת שהתקיימה אתמול (יום רביעי). כמו כן הוא נקנס ב-1,000 שקלים.

לפיכך, חיים לא יוכל לעמוד מחר על הקווים במשחק הגורלי כל כך במאבק על מקום בפלייאוף נגד ראשל"צ.

על פי דוח השופט שהופיע בועדת המשמעת בשריקת הסיום מאמן עפולה חיים התפרץ לתוך המגרש בתנועות ידיים וזעם כנגד החלטת השופט לשרוק לפנדל בדקה ה-93. "אומנם אופיר לא קילל אך פרץ לתחומי המגרש בריצת אמוק תוך כדי הפניית טענות כלפיי, דבר לא ראוי ולא הולם", כתב השופט אלחמולה.

עוד כתב השופט בדוח שהוצג בוועדת המשמעת: "בזמן ירידת צוות השיפוט לחדר ההלבשה ובמנהרה מנכ"ל עפולה עמי אסייג הגיע לעבר צוות השיפוט והטיח בנו האשמות וצעקות: "זה לא תקין", "טוב שיש טלויזיה" והאשמות נוספות דבר שהפריע לנו לרדת בצורה תקינה לחדר ההלבשה, המנכ"ל נצמד אלינו לאורך כל הדרך ולא עזב אותנו תוך כדי שהוא צועק עלינו עד לחדר ההלבשה".

בדוח של השופט מופיעים כל ראשי הקבוצה. "יו"ר עפולה דני אסולין והנשיא ששון יעקב שלא היו רשומים בטופס המשחק ירדו מהיציע והגיעו לאזור חדרי ההלבשה", כתב השופט בדוח, "השניים היו מאוד נסערים והחלו במסכת צעקות ואיומים: "אתה לא תיכנס לעפולה יותר", "אני אדאג שלא תשפוט יותר", "חוצפן", "בושה" ועוד מספר רב של אמירות מסוג זה".

ועדת המשמעת מצאה את הנשיא יעקב והיו"ר אסולין אשמים בהתנהגות בלתי הולמת והם ספגו קנס כספי בפועל בגובה 1,000 שקל כל אחד. המנכ"ל אסייג יצא זכאי.