היו"ר אהוד סנדרוסי (צילום: שרון צור)

שבוע דרמטי עומד בפני הפועל בית שאן. אם הקבוצה לא תופיע ביום שישי למשחק הבית נגד הפועל רובי שפירא היא תפורק. על פי תקנון ההתאחדות אי הופעה לשני משחקים ברציפות מוביל לפירוק קבוצה.

יו"ר הקבוצה אהוד סנדרוסי עושה מאמצים רבים לפתור את המשבר ומחר, לדבריו, הוא צפוי להיפגש עם ראש העירייה רפי בן שטרית במטרה לפתור את המשבר. "כסף או פירוק הקבוצה, זה מצבנו", אמר סנדרוסי, "ראש העירייה לא רוצה לפרק את הקבוצה. הוא בכלל מדבר על כך שבעונה הבאה נבנה קבוצה חזקה ונעלה בחזרה לליגה א'. כדי שזה יקרה הוא יהיה חייב לדאוג השבוע לפחות למשכורת אחת".

לדבריו של סנדרוסי בימים האחרונים הוא טיפל בכל הטפסים הנדרשים על מנת לקבל את האישור לניהול תקין מרשם העמותות, עבור העמותה שמנהלת את הקבוצה. יצוין כי ללא האישור הזה הקבוצה לא יכולה לקבל תקציבים מהרשות. "מחר אגיש את כל הטפסים. אני מקווה שנקבל ניהול תקין בהקדם", אמר סנדרוסי.

עוד הוסיף סנדרוסי: "כואב לי על מצב הקבוצה. אני מגיל אפס במועדון הזה. באתי לעזור בגלל מאיר כהן וראש העירייה. כואב לי על האוהדים".

נכון לרגע זה הקבוצה בהפסקת פעילות. השחקנים למעשה שובתים כבר 12 ימים, אין אימונים וכאמור הקבוצה לא הופיעה למשחק הליגה נגד הפועל ירושלים. "בלי כסף אנחנו לא חוזרים לפעילות", הבהיר אחד השחקנים.