רועי כהן (צילום: שרון צור)

המנהל המקצועי של הפועל נצרת עלית רועי כהן קיים פגישת עבודה ראשונה לקראת העונה הבאה עם המאמן ירון הוכנבוים. השניים דנו בסגל, בשחקני חיזוק פוטנציאליים, בהכנה המקצועית וכן לאיזו מטרה יש לשאוף.

כהן מסרב לנדב פרטים מהנאמר בפגישה אך ציין כי ההכנה לעונה הבאה החלה. "בימים אלה אנחנו חושבים, נושמים ועובדים כבר על העונה הבאה ברמת המדיניות, רעיונות וכיוונים", אמר כהן, "כמובן שאנחנו לא שוכחים שעדיין יש לנו מטרה לסיים את העונה הזו הכי טוב שיש, כי איך שאתה מסיים עונה ככה תתחיל את העונה שאחריה".

כהן לא מנדב פרטים אך המשימה שלו ושל המנכ"ל גיל ברעם בימים אלה היא לנסות להשאיר את החלוץ עלי כנענה לעונה נוספת. בנוסף, החלוץ הבלגי סאם אלישע לא צפוי להמשיך.

בשישי סיימה הקבוצה את משחק החוץ נגד הפועל קטמון בתוצאת תיקו 1:1, תוצאה שהקטינה את האפשרות המעשית להתמודד על המקום השני. לפני פתיחת הפלייאוף העליון היתה ב'גרין' שאיפה לנסות ולמתוח את קצה גבול היכולת של הקבוצה העונה, אך התיקו ב'טדי' שינה במידה רבה את התכניות. 

על המשחק נגד קטמון אמר כהן: "אי אפשר שלא לצאת מרוצים מהיכולת ומהגישה של השחקנים. רוב המשחק היינו יותר טובים. אומנם זה הופך את הסיכוי להגיע לכרטיס השני שמקנה עלייה לליגת העל לדבר יותר קשה, אבל אנחנו נשחק עד המחזור האחרון במלוא הרצינות. אנחנו רוצים להגיע כמה שיותר גבוה במעלה הטבלה וכבר חושבים על המשחק הבא בבית נגד ראשון לציון".