יובל שאוט ונתנאל גולדמן (צילום: שרון צור)

הפועל עפולה משחקת היום במשחק חוץ לא קל נגד הפועל ראשון לציון שתנסה לצמצם פערים מהמקום ה-2. הכתומים הצהירו לא פעם במהלך העונה כי בכוונתם לעלות ליגה, אך בתקופה האחרונה איבדו גובה והם כבר רחוקים 5 נקודות מהמקום שמוביל לליגת העל בסיום העונה.

מנגד הפועל עפולה אחרי שהבטיחה את מיקומה בפלייאוף העליון, אחרי דרמה לא קטנה במחזור האחרון של הסיבוב השני, רוצה להגיע למשחק הראשון בפלייאוף במטרה לנסות ולחזור לנצח אחרי 8 משחקים בהם הקבוצה לא הצליחה ללקט 3 נקודות.

 לאופיר חיים יש כאב ראש לא קטן למשחק היום והוא ייאלץ להסתדר בלי הקפטן שלו נתנאל גולדמן שספג חמישה צהובים וגם יובל שוואט לא התאמן כל השבוע ויתחיל את המשחק מהספסל, כאשר המאמן ישתדל לא לסכנו וישלב אותו בהמשך במידת הצורך.

ששי יעקב (צילום: שרון צור)

"אין סיבה שלא נחזור להציג את היכולת הטובה שלנו אחרי שהבטחנו את מקומנו בפלייאוף. אנחנו עכשיו בתקופה שאנחנו אמורים להינות מהכדורגל. אנחנו נבוא היום במטרה לנצח ולא רק היום, אלא לכל משחק בפלייאוף העליון על מנת לנצח". אמר נשיא הקבוצה ששי יעקב.

שמונה משחקים לא הצלחתם לנצח. יש כוונה לשתף שחקנים שקיבלו פחות דקות העונה?

"ממש לא. אנחנו לא בשלב של סיכומים, אבל אם נסתכל על החודשיים האחרונים אני חושב שהצגנו לאורך זמן יכולת יוצאת מן הכלל. כמובן אסור לנו לשכוח את ההישג שהיווה היסטוריה עבור המועדון שזה גביע הטוטו וכמובן את המטרה שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה שזה פלייאוף עליון. למרות כל הטלטלה שהקבוצה עברה עם חילופי המאמנים, הסגל הקצר והפציעות הגענו למטרות שלנו וזה מה שחשוב

"כמובן שבחודש האחרון אנחנו משחקים פחות טוב, אבל בסופו של דבר בנאדם צריך להסתכל על המטרות שהציב לעצמו בחיים ואם הוא הגיע אליהם זה לא משנה באיזה דרך.

מה המטרה בפלייאוף?

"אנחנו באים לנצח היום בראשון חד וחלק, אין לנו שום כוונה אחרת. אני מאמין בשחקנים שלי, מאמין באופיר ובצוות המקצועי שבאמת יגרמו לנו ולקהל של עפולה ליהנות מהמשחקים שנותרו".