סהר בן מנשה. יש לו אופי טוב (צילום: שרון צור)

בגיל 24 הפך סהר בן מנשה לשחקן לגיטימי בליגה הלאומית. המגן השמאלי הצעיר של הפועל עפולה הצליח להשתלב בהרכב של הקבוצה, להיות פקטור משמעותי בהגנה, להשתלב, להשתדרג ובעיקר להצהיר: הנני כאן.

זה לא ממש חשוב מי צריך לקבל את הקרדיט לפריצה של בן מנשה העונה, השורה התחתונה היא החשובה - עפולה הרוויחה מגן שמאלי להרבה שנים ועוד שחקן בית, שגדל במועדון. למעשה בן מנשה ג'וניור, הבן של בלם העבר יניב בן מנשה, הוא שחקן בית אוריגנל, תוצר אמתי של מחלקת הנוער.

ההתקדמות של בן מנשה, שרק בעונה שעברה דישדש בליגה א' בחממה של הפועל אסי גלבוע, ראויה להערכה. הוא לא מוכשר כמו יובל שאוט, אבל יש לו אופי. הוא ספורטאי שמבין היום שדרך השקעה, עבודה קשה ומחויבות אפשר להצליח, לא פחות משחקן שהתברך בוירטואוזוית מרשימה.

בן מנשה פתח העונה בהמון משחקי ליגה ובאופן כללי שותף כמעט בכל המשחקים בכל המסגרות. הוא היה חלק מאותה פריצה מדהימה של הקבוצה לצמרת העליונה עם ניצחונות מרשימים על הפועל תל אביב והפועל כפר סבא.

בן מנשה. צריך לשפר את המשחק ההתקפי  (צילום: שרון צור)

משחקו מתבטא באחריות הגנתית, משמעת טקטית, אגרסיביות, משחק פשוט, הכרה במגבלות, השקעה ומחויבות אינטנסיבית. לצד זה, הוא חייב לשפר את התרומה ההתקפית שלו למשחק. מגן שמאלי מודרדני הוא אחד שמבשל לא מעט שערים וגם אחד שמגיע למצבי הבקעה וגם כובש. הוא צריך להעיז ולא לחשוש לבטא את עצמו התקפית.

מגיע שאפו לאופיר חיים שהאמין בו ונתן לו קרדיט, אבל לא פחות קרדיט מגיע גם לחבריו לקבוצה, בעיקר הבכירים, שהיו עבורו תמיכה והדרכה.

בן מנשה צעיר ועוד רחוק מלהטביע חותם כמו אביו, אך אם ימשיך להתמיד וישפר מה שהוא צריך לשפר, צפויה לו קריירה מבטיחה בליגות הבכירות.