אבי איבגי (צילום: שרון צור) 

שוערה של הפועל נצרת עילית, אבי איבגי, שנפצע לפני כחודש, חזר להתאמן בהדרגה. בשבוע עבא הוא אמור לחזור כבר לאימונים מלאים ואם יהיה כשיר יחזור לסגל לקראת המשחק נגד בית"ר תל-אביב רמלה.

"אלפי כדורים פגעו בי באזור האשכים, אבל זה לא אותו כאב כשזה בא מבעיטה ישירה מרגל", סיפר איבגי על הפציעה שעבר, "עברתי ניתוח קשה מאוד. שבוע שעבר היה לי גם זיהום במקום ורק עכשיו הנפיחות החלה לרדת והמקום מתחיל להבריא. אני מקווה שבימים הקרובים זה יעבור לחלוטין".

איך ההרגשה לחזור לאימונים אחרי חודש בו היית מושבת?

"זה לא היה פשוט. אני את הפגרה שלי כבר עשיתי. קשה לי להפסיד כל כך הרבה אימונים".

ישבת בחוץ שני משחקים קריטיים בהם לא יכולת לעזור לקבוצה שגם לא הצליחה לנצח מתחילת הפלייאוף, הרגשה לא קלה אני מניחה?

"כן זה ממש לא פשוט, הייתי ממש רוצה להיות במגרש ולעזור לחברים, אבל הכי חשוב זה המטרות שלנו, שאת הראשונה השגנו וכל השאר זה באמת בונוס גדול והזדמנות גדולה להוכיח, כי תמיד זוכרים את הסוף. כל שחקן צריך לחשוב על הקריירה שלו, גם אני תמיד שהלך לי טוב בפלייאוף העליון קיבלתי הרבה הצעות בסוף העונה. בגלל זה כל מי שמשחק צריך לנצל את ההזדמנויות האלה".

מה אתה חושב באמת על העבודה של שגיא מלול שהחליף אותך בשער?

"הוא לא שוער חדש. הוא בסדר גמור. האיבוד הנקודות לא קשור אליו. שגיא עובד יפה ועד עכשיו הוא עשה יופי של עבודה. אני תמיד שומר על קשר טוב עם השוערים האחרים. נכון שיש פייט באימונים, אבל מעבר לזה הכל בסדר".

מחר (שישי) מצפה לכם סוג של דרבי, אתם באים להוכיח מי הקבוצה הטובה בעמק או שאלה קלישאות של התקשורת?

"אם הייתי יכול לשחק, אז דבר ראשון הייתי מקריב את גופי בשביל שלא נקבל גול. פעמיים עשינו נגדם תיקו. הגיע הזמן שננצח את עפולה. זה חשוב לנו, מדובר פה ביוקרה. שהגעתי למועדון כל הזמן אמרו לי עפולה הם קשים ולא מצליחים לנצח אותה. אז יש פה אתגר והגיע הזמן שנראה מול עפולה למה אנחנו מסוגלים. למרות שהמגרש בעפולה הוא מגרש ביתי ולא קל לנצח אותה שם".