צילום: רוני שחר

הפועל נצרת עילית ניצחה את הפועל עפולה בתוצאה 0:1, בעימות החזיתי בין שתי הנציגות על התואר - מי הקבוצה הבכירה העונה באזור. בעקבות הניצחון חלפה נצרת עילית על פני עפולה בטבלה. נצרת עילית במקום החמישי עם 49 נקודות ואילו עפולה במקום השישי עם 48 נקודות.

כובש שער הניצחון של נצרת עילית הוא הבלם והקפטן יבגני ברקמן. האחרון מציג עונת שיא ובהחלט אין ראוי ממנו לכבוש שער כל כך חשוב בעיקר מבחינה יוקרתית. לפני השער של ברקמן כוכב עפולה יובל שאוט נחמיץ בעיטת עונשין מ-11 מטר.

המשחק באצטדיון המעולה והמטופח בעפולה (שאפו לעמית אשכנזי וצוותו) היה שקול. שתי הקבוצות הגיעו במחצית הראשונה לכמה הזדמנויות טובות לכבוש, אך החמיצו. בשורות נצרת עילית אפשר לציין את אחמד קסום במשחק טוב מאוד. בעפולה המגן השמאלי סהר בן מנשה היה טוב.

במחצית השנייה הפך המשחק לקצת יותר 'חם', מאחר ושתי הקבוצות ביקשו הכרעה. בעקבות ההחלטה של השופט לשרוק פנדל לזכות עפולה, המאמן ירון הוכנבוים הורחק מהמגרש. 

צילום: רוני שחר

בשורה התחתונה ניצחון ענק של נצרת עילית על היריבה מבירת העמק.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית גיל ברעם: "היינו יותר טובים מעפולה והגענו להרבה מצבים. היה קשה לשחק גם נגד שופט וגם נגד קבוצה יריבה. אני שמח על הניצחון שהעלה אותנו למקום החמישי. הניצחון הזה משאיר את הקבוצה במתח. נמשיך הלאה ונמשיך לחלום"

מאמן נצרת עילית ירון הוכנבוים: "הניצחון הזה הוא חלק מעונה מוצלחת ביותר. אני שמח ששמחנו את האוהדים בניצחון בדרבי. עצרנו קבוצה מצוינת שהגיעה למשחק הזה במומנטום טוב. היינו יותר טובים". 

המנהל המקצועי של נצרת עילית רועי כהן: "משחק טוב שלנו וינצחון יוקרתי. ישנה תחרות ספורטיבית בין שני המועדונים אבל דגש על ספורטיבי. הגענו להמון מצבים ואני חושב שהנצחון שלנו בסופו של משחק היה מוצדק. אנחנו רוצים לסיים כמה שיותר גבוה ונהנים מעונה גדולה לאחר המון שנים פחות טובות. אנחנו נעשה הכל שזה יהפוך לדי.אן.אי של המועדון - קבוצה רעבה, טובה שתעשה שמח לתושבי העיר".