יורם לוי (צילום: שרון צור)

אכזבה בהפועל עפולה מההפסד היום (שישי) ליריבה הפועל נצרת עילית בתוצאה 0:1. הפסד שלמעשה סתם את הגולל על סיכויי הקבוצה לנסות להתמודד על המקום השני.

"חשבנו לצמצמם את הפער בצמרת ולפתוח את ההתמודדות", אמר חבר ההנהלה יורם לוי באכזבה גדולה, "חלמנו, פינטזנו וקיווינו. זהו, צריך להמשיך הלאה ולנסות לנצח את המשחקים שנותרו כדי לסיים את העונה כמה שיותר גבוה בטבלה".

על המשחק עצמו אמר חבר ההנהלה: "היה משחק חלש, שלא עלה על הצפיות שלנו. התפאורה היתה מושלמת -  מזג אויר נוח מאוד, כניסה חינם לכבוד הדרבי והקהל לא אכזב ובא. חבל שהמשחק היה חלש מצד שני הצדדים ולא התעלה לרמה גבוהה. היתה לנו הזדמנות לעלות ליתרון ואולי לנצח, אבל החטאנו פנדל. נצרת עילית הגיעה לחצי הזדמנות וכבשה".

בימים שקדמו למשחק יצרה התקשורת אווירה מתוחה לקראת המשחק, בעיקר סביב השאלה: מי תהיה העונה הקבוצה הבכירה באזור?. לוי מבהיר את עמדתו בעניין. "נצרת עילית היא לא האויבת שלנו", שלח לוי מסר לאוהדי שתי הקבוצות, "אנחנו שכנים בהכל. אנחנו תמיד מאחלים הצלחה אחת לשנייה. ברמה של הנהלות אנחנו משתפים פעולה ביחד כל הזמן ולטובת שתי הקבוצות מול כל הגורמים הרלוונטים בענף. היה משחק, נגמר ואנחנו חוזרים להיות שכנים, לטוב ולרע".