ג'ניה ברקמן (צילום: שרון צור)

האם  אחרי שמונה שנים רצופות בקבוצה הבוגרת הבלם המקומי של הפועל נצרת עילית ג'ניה ברקמן יעזוב? השחקן שגדל במחלקת הנוער של המועדון מעולם לא עזב את המועדון ועכשיו בגיל 27 הוא מרגיש מספיק בשל ומלא ביטחון לעשות את הצעד הזה.

ברקמן מסיים עונה מצוינת מבחינה אישית. הוא אחד ממצטייני העונה בליגה הלאומית, אחד מ-11 הטובים של העונה הזו. גם ב'בגרין' מבחינת כולם הוא שחקן העונה. אין ספק שהעונה הוא היה בשיאו וצריך לציין גם שהוא כבש העונה שישה שערים (לפני המשחק האחרון של העונה). לצד זה יש גם להוסיף את מועמדותו לבית"ר ירושלים באמצע העונה.

לפיכך, ברקמן נמצא בנקודת זמן בקריירה שהוא חייב להתקדם והכיוון הוא ליגת העל. אך יחד עם זאת צריך להדגיש כי הוא חתום בקבוצה לעונה נוספת והוא נמצא בתכניות של הצוות המקצועי - המנהל המקצועי רועי כהן והמאמן ירון הוכנבוים.

לאחרונה שוחח ברקמן עם המנכ"ל גיל ברעם ואמר לו, במילים כאלה ואחרות, שהוא רוצה להתאוורר. ברעם מבחינתו ישמח שהבלם שגידל כל כך הרבה שנים יפרוץ לליגת העל, אך השאלה היא האם יקבל שיחרור, מתוך שאיפתו לשנות אווירה, גם לקבוצה מהליגה הלאומית?.

המאמן ירון הוכנבוים התייחס לסוגיית ברקמן ואמר: "לג'ניה יש שם של בלם טוב ובצדק. היתה לו עונה מצוינת. בלם שכובש שישה שערים בעונה זה מספר שמדבר בעד עצמו. הוא בדיוק נמצא בגיל הנכון לפרוץ קדימה. נראה מה יחליט".