לידור בן דוד (מימין) וחן ענבי (צילומים: צליל צור)

הפועל נצרת עילית בכדורסל החלה בהכנות לעונה הבאה. המאמן שירן ראובן, ביחד עם הצוות הניהולי אלי מלדסי וחנן בניאשוילי, נחושים להעמיד סגל איכותי בתקציב הקיים וזאת על מנת להיצמד לחלק העליון של הטבלה.

במועדון לא רוצים לחזור על העונה שעברה, לפיה הקבוצה במשך שבועות רבים השתרכה בתחתית ואף היתה בשלב מסוים בסכנת ירידה חזרה לליגה א'.

כחלק מהשאיפה להעמיד סגל איכותי שני שחקנים סיכמו חן ענבי חתם לעונה שלישית ברציפות ולידור בן דוד לעונה שנייה ברציפות.

"שמח מאוד להיות כאן שנה נוספת, כבר במהלך השנה שעברה נוצרה אצלי הרגשה של בית", אמר בן דוד, "חנן ביניאשוילי מנהל הקבוצה דואג במהלך כל העונה שההרגשה תהיה ביתית ועוטפת כמו שכל שחקן היה רוצה להרגיש.
אני מאחל המון הצלחה לשירן ראובן המאמן שסיים איתנו את העונה וחתם לעונה נוספת. בטוח שעם הצוות שנמצא סביבנו העונה תתחיל בצורה הטובה ביותר".

גם ענבי התייחס להחתמתו ואמר: "מצאתי בית חם בנצרת עילית. אני מקווה לעשות עונה יותר טובה מהעונה שעברה ולהעלות את הרמה בפן האישי והקבוצתי".

חנן בניאשוילי (צילום: צליל צור)

מאמן הקבוצה שירן ראובן משקיע בימים אלה שעות על גבי שעות על מנת שהקבוצה תגיע לפתיחת העונה מוכנה. "אני שמח ונרגש להתחיל עונה נוספת בנצרת עילית, תודה להנהלה על האמון והתמיכה. עבודה רבה לפנינו ואנחנו נחושים להתחיל להתקדם", אמר ראובן, "הליגה מסתמנת כקשה ומאתגרת מאוד. יש לנו חזון ארוך טווח והשחקנים שיבחרו יתאימו למודל זה. מטרות העל הן לחבר עוד יותר את הקבוצה לתושבי העיר ולהעמיד קבוצה אטרקטיבית ואיכותית שתתמודד גבוה".